MSI GE60 2OE-252TR ve GE60 2OE-293XTR farkı ?

cht1

Hectopat
İkisinin de fiyatı aynı ama 252XTR modelinde 16gb ram var. Fiyatları aynı almışken 16gb ramlı modelini al. Fiyatların aynı olması beni şaşırttı almadan önce firmayla görüş bir.

Merhaba, bende aynı şekilde iki modeli görünce şaşırdım. Hepsiburada.com'a güvenerek ge60 2oe-252tr modelini aldım. Cihaz dün öğlen geldi. Şuan kullanıyorum bi sıkıntı göremedim açıkcası. Fiyattaki anormallik benide şüpheye düşürdü arada win8 ve 8 gb ram farkı var benim gördüğüm kadarıyla başka hiç bi fark yok. Ya da ben mi gözden bişey kaçırdım hiç bir fikrim yok :))

Fark olarak sadece ekran farkı var. 293XTR modelinin ekranının led olduğunu yazıyor.

Fark olarak sadece ekran farkı var. 293XTR modelinin ekranının led olduğunu yazıyor.
Sadece led farkı bile olsa windows 8 ve 8 gb ram fazlası var cihazın buna rağmen fiyat yinede düşük değil mi acaba ? Gözden bir şey mi kaçırıyoruz ? Kullanıyorum 252tr modelini ve hala gözüme bir şey çarpmadı açıkcası.

Alican Bey Hepsiburada.com Alırken veya kargoda bi sorun yaşadınız mı ? Sırt çantası ve maus ürün ile geldimi , Kısacası memnun kaldınızmı Bu ayın sonunda almayı planlıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Açıkcası ge60 2oe-252tr modelini satan başka hiç bir yer göremedim tamamen hepsiburada ya güvenerek aldım. Mouse çanta ürünün yanında geldi, son derece memnun kaldım. Laptopta şuan iyi gözüküyor. Sitede yazılan özellikler doğru. Win 8.1 güncellemesinide yaparak kullanmaya başladım fakat dediğim gibi diğer freedos ve 8gb ram olan modelle aynı fiyat olması hala beni düşündürüyor. Ürünün fiyatı haftasonundan sonra artabilir dikkat edin derim.

Evet ssd üzerine kurulu geldi. Bakarsanız indirim bitmiş sanırım. 293xtr modeli 3349 TL olmuş. Aynı fiyat dediğimiz 252tr modeli ise 3699 TL olmuş. Daha sabah iki cihazda aynı fiyat ve 3249 TL idi hepsiburada.com üzerinde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı