MSI GE60 2PC-401XTR Apache SSD nasıl takılır?

ZaiHeavy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar MSI GE60 2PC-401XTR Apache almayı düşünüyorum ama alacağım modelde SSD yok 1 TB mekanik disk var mekanik diski çıkartmadan 128GB SSD takmak mümkün mü? Mümkünse nasıl takılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün.

www.vatanbilgisayar.com: 120GB mSata SSD (Okuma Hızı 550MB / Yazma Hızı 520MB) - Vatan Bilgisayar

Bu da nasıl takacağını gösteren rehber;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Uyarayım, bu işlemi kendin yaparsan cihaz garanti dışı kalabilir. Yetkili servise sormanda fayda var, eğer onlar yapıyorlarsa cihazı ve SSD'yi onlara göndermelisin. Cihazın kronik bir fan sorunu olmasa bu uyarıyı yapmama gerek yoktu ama fan sorunu çıkma ihtimali az olmadığı için uyarma gereği duydum.

Son düzenleme:
Mümkün.

www.vatanbilgisayar.com: 120GB mSata SSD (Okuma Hızı 550MB / Yazma Hızı 520MB) - Vatan Bilgisayar

Bu da nasıl takacağını gösteren rehber;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Uyarayım, bu işlemi kendin yaparsan cihaz garanti dışı kalabilir. Yetkili servise sormanda fayda var, eğer onlar yapıyorlarsa cihazı ve SSD'yi onlara göndermelisin. Cihazın kronik bir fan sorunu olmasa bu uyarıyı yapmama gerek yoktu ama fan sorunu çıkma ihtimali az olmadığı için uyarma gereği duydum.
Yorumunuz ve uyarınız için teşekkürler.

HDD yerine takacaksan SSD'Yİ 250 gb ve üstünü almanı öneririm. İşletim sistemini ve uygulamalarını SSD'ye kuracağını düşünürsek depolama problemi yaşaman olası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı