MSI GE60 2PC-401XTR Apache MONSTER TULPAR T7 V2.4.1 tercih ?

Oğuz han

Hectopat
Daha fazla  
Gerek tasarım, gerek kalite olarak MSI öneriyorum ben. Oyun bakımından ikiside sizi üzmez ultrada oynarsınız.

Benim aslında 2.500-650 limitim vardı ama bunları gözüm takıldı ve en son olarak 3.100 de nokta koydum 2 güne kadar üniversiteye gidiyorum çizimlerim olucak ve arada oyun için bunları düşündüm monster için ısınma denildi kararsız kaldım,lenovo baktım bu fiyat aralığında var test etme imkanım buldum hiç olumlu olmadı. Önerileri bekliyorum daha arkadaslar..

MSI GE60 2PC aldım ağalar hayırlısı olsun.. ilgilenen arkadaslara teşekkürler.
Kardeşim ürün nasıl memnun musun bende almayı düşünüyorum Isınma yapıyor mu ve ya fan dan çok ses geliyor mu Birde oyun oynarken Kasma gibi birşey olmaz da pek şarj ı çok gidiyor mu?? Bu soruları cevaplarsan teşekkür ederim .

Kardeşim ürün nasıl memnun musun bende almayı düşünüyorum Isınma yapıyor mu ve ya fan dan çok ses geliyor mu Birde oyun oynarken Kasma gibi birşey olmaz da pek şarj ı çok gidiyor mu?? Bu soruları cevaplarsan teşekkür ederim .
Tasarımı olsun performansı da memnunum.Ryse Son of Rome,wargame3,spintıres.btf3 bunları kasmadan oynayabiliyorum yüksek özelliklerde. fan turbodayken illaki ses yapıyor olması gerende bu rahatsız etmiyor ama,ısınma konusuda notebook sonuçta kardeşim ısınması oluyor her notebook ısınma yapar,ama notebook hiç etkilenmiyor yani performansta düşüklük olmuyor oda normal düzeyde bence.şarjı da 3 saate kadar gidiyor hala benim ki.(bataryadayken oyun oynarsam sömürüyor tabi :) ) almanı tavsiye ederim pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı