MSİ GE60 APACHE Nasıl bir laptop?

sinanmsi

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki laptop'u birkaç siteden araştırdım ve kafama bazı sorular takıldı. Bu cihaz GTA V, Battlefield 4 / Hardline , COD:Advanced Warfare gibi yeni çıkacak oyunları medium-high arası "akıcı" bir şekilde açacağından pek emin olamadım. Şimdiden teşekkürler.

Bahsi geçen cihaz : MSI GE60 2PC-091XTR Apache i5-4200H 2.8GHz 8GB 1TB 2GB GTX850M 15.6" FreeDOS Notebook | hızlıal.com
Aynı yerden aynı cihazı satın aldım. Bu bilgisayarla oyunları Mediumda oynamak diye bir şey yok. Ya High ya Ultra. BF4 gayet akıcı, COD oyunları zaten rahat oynanıyor, Advanced Warfare için de pek bir şey değişeceğini sanmıyorum.
Not: Yüksek gereksinim isteyen oyunlarda AA kapatman gerekebilir.

Evet, FHD çözünürlük Ultra ayarlarda oynarsan ısınıyor baya. Ama LoL'de falan o kadar ısınmıyor, beni rahatsız etmiyor.

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki laptop'u birkaç siteden araştırdım ve kafama bazı sorular takıldı. Bu cihaz GTA V, Battlefield 4 / Hardline , COD:Advanced Warfare gibi yeni çıkacak oyunları medium-high arası "akıcı" bir şekilde açacağından pek emin olamadım. Şimdiden teşekkürler.

Bahsi geçen cihaz : MSI GE60 2PC-091XTR Apache i5-4200H 2.8GHz 8GB 1TB 2GB GTX850M 15.6" FreeDOS Notebook | hızlıal.com

Nvida GTX850M'le, BF4 ve COD tarzı oyunları medium ve high arası sorunsuz şekilde oynarsın. Seçtiğin modelde Stellseries klavye var ve kasası çok sağlam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı