MSI GE60 Apache'yi Önerir misiniz?

EmreDemirkaya

Hectopat
Daha fazla  
3700 TL kusur butcem var. Masaustu bilgisayarim var, Gamer laptop almayi dusunuyorum. MSI GE60'ı buldum, hosuma gitti. Sizce nasil? Alinmali mi yoksa daha iyi bir Gamer laptop var midir piyasada? Simdiden tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, MSI markasının GE 60 modeli iyidir fakat üstüne biraz daha ekleyebilirsen GE 62 modelini alabilirsin ama ben sana yine de almak istediğin modeli açıklayayım. Öncelikle ekran kartı GTX 850M ve tüm oyunları mediumdan aşağı kesinlikle açmaz, yazılım (steel series, audio boost vb.) olarak çok iyi zaten bu yüzden sizi MSI markasına yönlendiriyoruz. Bu arada fiyatı bana fazla gibi geldi o yüzden sanalmarketim.com dan dediğiniz ürüne bakabilirsiniz.

Benim merak ettiğim şey 2000 tl'ye Asus X550JK laptoplarda da 850M var.Yani 3700 tl verene kadar onu almak daha mantıklı değil mi artan miktardaki parayla da ram ve bazı ek şeyler alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı