MSI GE70 önerir misiniz?

Valla güzel kardeşim MSI olsun çamurdan olsun. Hem sağlam hemde güvenilirdir. Yanlız tek sorunu var. Allah muhafaza bir şey oldugunda istanbuldaki servisine gitsede parcasının gelmesini bir bucuk ay bekliyorsun. Amerikandan getirtiyorlar çünkü. Ha ben okadar bekleyemem asla diyorsanda sana asus almanı onerırım, piyasada Asus ve Msi başı çeken markalar. Asusta cok iyi ve sağlamdır. Özelliklede son üretim laptoplarda cok basarılılar. Artık tercıh senın ıkı marka arasında. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben bundan önce bir konu açmıştım ama orada MSI GP70 için pek iyi laf söylemediler. Biraz daha bütçeyi zorlayıp MSI GE70 almayı düşünüyorum. Ama işlemci Intel Core i5 4200H olacak.
Eki Görüntüle 2229

Bu modeli kesinlikle kaçırma derim. GTX860M'in performansı, GTX 850M'den çok daha fazla. Oyunları yüksek detay kalitesinde rahatlıkla oynarsın. İşlemcinin i5 olması çok da önemli değil.

İ5 değilde İ7 olsun dersen o zmn bu ekran kartını bulamazsın.Sana şöyle söyleyim bakmadığım yerli site kalmadı her yerde gtx850m veya gtx765m var ama gtx860m yok bence kaçırma... Bi ssd ve 8gb ram atarsın daha da iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 1600 tl lik laptoplarda bile i5 işlemci kullanılıyor.Burada dikkat edeceğin en önemli husus Ekran Kartı dır.Ekran kartıda çok performanslı.Kaçırma derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı