MSI GE60 Boost ve Fan Problemi

SMOKEALOT

Hectopat
İnternette araştırma yaparken enteresan bir bilgiyle karşılaştım. Arkadaş eski sürüm MSI GE60 modellerinin üretiminde problem olduğunu iddia ediyor. Bu konu hakkında bilen arkadaşların bilgilendirme yapmasını rica ederim. Konuşmanın tam metni aşağıdadır.

'' 454 son çıkan sürüm eski sürümlerde fan sorunu vardı son sürümlerde yok. i5'in 459, i7'nin 412 sürümü bunların bazılarında fan sorunu hard diskte bad sektör sorunu çıkabiliyordu. 454 (i5) ve 453 (i7) sürümlerinde bu sorunlar ortadan kalktı. Bunlar western digital hard disk bulunuyor ve henüz kullanan kimsede fan sorunu çıkmadı. Ek olarak son sürümde de boost sorunu vardı ekran kartı tam performans vermiyordu, biostan kilitli idi. BIOS 513 sürümünden 514 sürümüne güncellendi ve boost sorunu ortadan kalktı. Netice olarak i5 alacaksan 454 i7 alacaksan 453. ''

Son düzenleyen: Moderatör:
453 TR Modeli kullanıyorum 513 biosunda boost problemi yaşamamama rağmen 514 e güncelledim. Sorunsuz kullanmaktayım diğer bir arkadaşımızda 454 modeli kullanıyor ondada hiçbir problem yok. Evet bazı serilerde boost sorunu var onlarda 514 biosuna geçmek zorunda fakat ben 513 biosu kullanmama rağmen boost sorunu yaşamamıştım.

Vatan'dan aldığım 453'ün BIOS'u 514 çıkmıştı. :D Alacaksan 600'lü olanları al. :) En sorunsuz olanlar onlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı