MSI GE60 DRİVER & Turbo ışığı problemi

SMOKEALOT

Hectopat
Arkadaşlar MSI GE60 602 modelinin driverlerını yüklemek istiyorum ancak cd taktığımda görünürde hiçbirşey yok. Oysa cd içine girdiğimde bütün herşey olduğu gibi görünüyor bunun sebebi ne olabilir ?

İkinci sorum turbo ışığı devamlı yanıyor. Daha bilgisayar dün elime geçti ve windowsu yeni yükledim. Bu konuyla alakalı bi konu açılmış ama cevap yetersiz olduğu için iki sorumu da tek başlık altında açmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yane Driver CD'sinin içinde iki ayrı klasör gördüm. İlkinde win7 32bit ötekisinde win7 64bit amme ve lakin ben windows 8 kullanıyorum. Autorun'da da hiç bir bilgi göremeyince otomatik olarak kesin bi arıza vardır diye düşündüm. Driver CD'sinin içinde bulunan klasörün hangisini kurmalıyım.

Recep ağabey söylediğiniz linki indirdim ancak bir işe yaramadı acaba driverları yüklemediğim için sorun çözülmemiş olabilir mi ?

Birde güncelleme yapabilmek için internetin açık olması gerekmiyor mu ? Ben şuan laptoptan bağlanamıyorum.

Deneyecem ömrümde ilk defa böyle birşeyle uğraşıyorum error verdim vericem. Şimdi MSI'in sitesinden bütün driverleri indirdim. Ancak dosya içinde dosya var. Nereden yüklemeye başlayacam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı