MSI GE60 ekranı kırıldı ne kadara tamir edilir?

nirvana1693

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar, laptop kardesimin. PC'yi sert bir şekilde yere atti.
Tamiri kac paradir bir de pc acilirken mavi ekran veriyor en asağıdaki lcd zar zor mavi ekran verdigini gosteriyor ama bios o pc'yi actigimda cat cat cat cat yapiyor acaba birsey mi okumuyorda o hatayi veriyor veya ekran tamiri kac paradir?

received_453335381483838.jpeg

received_453335134817196.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenisi kadar tutar hatta işçilik isterler yenisinden daha pahali olur. Ben nokia 3310'a bile böyle davranmadım.

Mavi ekran varsa HDD ölmüş.Ekranda kırık büyük ihtimal o darbeyle kasanın içindeki başka malzemelerde zarar görmüştür.Servise götürmen şart ama çıkıcak fiyat seni korkutabilir :)

Bende geçen gün düşürdüm kasa dağıldı. 125 dolar+kdv dediler ve yapımı 2 hafta sürüyor
Bi de lcd panel garanti kapsamında istersen bir defaya mahsus ücretsiz değiştirebilirsin

Benim cihaz bugün geldi. Yaklaşık 2 hafta oldu. Servis bakım onarım konusunda zayıf. Ücret konusunda pek bir şey söyleyemem ancak 350-400 lirayı gözden çıkar. O da donanım zarar görmemişse

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı