MSI GE60 hayal kırıklığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DH den buraya geldiğin çok belli onları yapmama rağmen geçmedi bu bir. İkincisi Recep abininde dediği gibi ekran kartı statik elektiriği boşaltamıyordu o yüzden bilgisayar mavi ekran veriyordu bu iki. Bu durumun yazılımsal olduğunu diyen yok çok bu hata benden başka kimseden çıkmadı bu üç. Msi ye bozuk diyorum çünkü kanıtlarım var eğer sorun büyük olmasaydı servis 2 defada iade yapmazdı ve değiştirirdi bu dört. Bilip bilmeden konuşma fan boyluk yapma msi nin ne kadar büyük bir firma olduğunu bende biliyorum buda beş. Şimdi DH ne dönüp orda takılabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca benim biosum günceldi 514 tü.

- - - Güncellendi - - -

Sanki ben MSİ sevmiyordum sevmeseydim 6 ay babama alsın diye dil dökmezdim olmayınca olmuyor.

Sercan boşuna ters yapmışsın, adam kötü birşey dememiş. Seninkisi şanssızlık, elektronik cihazlarda arıza olması gayet doğaldır. Tek kötüsü sana biraz fazla denk gelmesi olmuş.

Sercan boşuna ters yapmışsın, adam kötü birşey dememiş. Seninkisi şanssızlık, elektronik cihazlarda arıza olması gayet doğaldır. Tek kötüsü sana biraz fazla denk gelmesi olmuş.

Ama hep ben suçlu gibi yazıyorlar. Boşuna ters yapmışmışım, her gün pc alıyoruz zaten insan alınca istediğinin olmasını istiyor olmayınca böyle patlıyor işte. :/ Hıh.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…