MSI GE60 mı Asus N550JV mi ?

Vatanda filan vardı sanırım ama max 120GB. Fakat onu takacak yer yok içerde. Çok fazla orjinalliği bozmayı da istemem. Bu arada arkadaşlar JK önermiş GTX850m varmış içerisinde. GTX765M ile kıyaslayarak bakabilirsin aradaki performansa, eğer aralarında fark yoksa yada gtx850m daha iyiyse, asus n550jk öneririm. ;) Fiyatı da güzelmiş freedos olduğu için sanırım.
Aslında var sıradan Notebook'da 2 tane üst sınıflarda 3 tane pci-e mini olması gerek sende wifi kart var 2 boş pci-e mini olması gerek bluetooth varsa wifi kartla birleşik İntel marka olmalı servisine sor Çizgi Elektronik bilgi verir eskiden o pci-e mini'ye turbo memory kart takardılar 1Gb-8Gb arasında olurdu Vista ile çalışırdı.

Sayın Cevapsız Sorular dediğiniz modeli araştırdım Vatan Bilgisayar'da bulamadım daha satışı tam oturmamış galiba tavsiyeniz için teşekkürler .
Sayın Erdi Bey modelin özelliklerini ve nerden aldınığınızı fiyatıyla birlikte yazarsanız sevinirim . Şimdiden teşekkürler.
GE60 0nc i5 modeli yaklaşık 2 sene olucak pcdepodan almıştım hala kullanıyorum ve sıcaklık değerleri hala aynı hiç değişmiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı