MSI GE60 veya GE70

Nagano

Hectopat
Arkadaşlar 1 hafta sonra notebook alacağım. Kısa bir araştırma yaptım ve gerek bütçemin maksimum 2200 TL olması gerek fiyatına göre güzel performans sunduğunu düşündüğümden MSI GE60 OND-412TR notebookta karar kıldım. Benim için önemli olan oyun performansı. Tüm oyunları en yüksek seviyede açabilecek bir notebook mu? Bu notebook kaç yıl idare eder. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekleme: Arkadaşlar birde MSI GE70 OND-413XTR modelini eklemeyi düşünüyorum. Bütçemi zorlarsam alabilirim sanırım. Bu iki model arasında ne düşünüyorsunuz ayrıca sizden de öneri bekliyorum. Dediğim gibi sadece oyun performansı önemli ayrıca linkleri de eklemek istiyorum.

MSI GE60 OND-412TR:MSI - MSI GE60 0ND-412TR Core i7-3630QM 8GB 750GB GTX660M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş
MSI GE70 OND-413XTR:MSI - MSI GE70 0ND-413XTR Core i7-3630QM 8GB 750GB GTX660M 2GB 17.3" Full HD FreeDos - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm oyunları en yüksek seviyede açabilecek bir notebook mu? Bu notebook kaç yıl idare eder.

Öyle bir laptop yok abisi. Tüm oyunları açacak, üstüne bir de en yüksek ayarlarda. Ama bu laptpa 2200 TL vererek sahip olabileceksin. Maalesef mümkün değil.

17" tavsiye etmeyiz forumda boyut ve ağırlıktan dolayı. GE60 tavsiye ederim. Gaaayet de iyi performans alırsın. Ekran Full HD olduğu için en son ayarları açamazsın ama hiçbir oyunda yüzünü kara çıkarmaz, emin ol. 2 yıl rahatlıkla idare eder. Her sene fanları temizleyip termal macunu yenilemelisin.

Bir de Windows 8 şart.

Öyle bir laptop yok abisi. Tüm oyunları açacak, üstüne bir de en yüksek ayarlarda. Ama bu laptpa 2200 TL vererek sahip olabileceksin. Maalesef mümkün değil.

17" tavsiye etmeyiz forumda boyut ve ağırlıktan dolayı. GE60 tavsiye ederim. Gaaayet de iyi performans alırsın. Ekran Full HD olduğu için en son ayarları açamazsın ama hiçbir oyunda yüzünü kara çıkarmaz, emin ol. 2 yıl rahatlıkla idare eder. Her sene fanları temizleyip termal macunu yenilemelisin.

Bir de Windows 8 şart.

Cevabınız için çok teşekkürler. Peki bir de şunu sormak istiyorum. Şu anda grafik işlemci olarak HD7970M mi yoksa GTX660M mi daha önde. Herhangi bir test sonucu var mı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı