Çözüldü MSI GE62 2QC Apache Soğutucu Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkin Mengeçin

Hectopat
Daha fazla  
Msi GE62 2QC Apache markalı laptopuma uygun bır sogutucu onerebılecek var mı? Bırde cıhazın garantısı devam edıyor açıp içini temizlesem garanti bozulur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle soğutucu olarak Zalman'ın soğutucularını tavsiye ederim, gerek olmuyor ama ihtiyacım var dersen onu al, o makineye o yakışır.

İkinci olarak kasanın altında garanti stickeri var vidayı muhafaza eden, ben servise sordum "herhangi bir upgrade de siz yapar mısınız?" dedim, onlar da "stickeri sök sen yap, garantiye bir şey olmaz" dediler. Yani SSD ve RAM upgradeini kendimiz yapabiliriz ama fana dokunma dediler, fana dokunursan servis dışı kalır diye belirttiler.

Öncelikle soğutucu olarak Zalman'ın soğutucularını tavsiye ederim, gerek olmuyor ama ihtiyacım var dersen onu al, o makineye o yakışır.

İkinci olarak kasanın altında garanti stickeri var vidayı muhafaza eden, ben servise sordum "herhangi bir upgrade de siz yapar mısınız?" dedim, onlar da "stickeri sök sen yap, garantiye bir şey olmaz" dediler. Yani SSD ve RAM upgradeini kendimiz yapabiliriz ama fana dokunma dediler, fana dokunursan servis dışı kalır diye belirttiler.

Teşekkür ederim. İnca INC-601GMS aldım memnunum. Su an gayet ıyı calısıyor :) O zaman garantiye temizleticez yapıcak bir şey kalmadı. Sağ olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı