MSİ GE62 6DQ 405 XTR performans sorunu

Sodalayn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bilgisayarı farklı bir moda alamıyorum.
Örneğin fn+f7'nin bilgisayar modu değiştirmesi gerektiğini sanıyorum ama bastığımda bilgisayarda hiçbir değişim yok bir yazı bile çıkmıyor.
Ya da fn+f5 te eco moduna almıyor.

Dün CS:GO'da 200 fps altına düşmüyordum şimdi bugün girdiğimde 47-120 arası sürekli fps deli gibi oynadı bazen 60'ta takılı kaldı falan.

Bilgisayarı ilk aldığımda ekrana bakamıyordum o kadar çok parlaktı yani %50'den yukarı çıkamıyordum.

Bugün yine %100 olmasına rağmen ekran soluk ve sanki parlaklığı %100 olmasına rağmen %50'ymiş gibi.

Bazen klavyeyi kullanırken garip sesler geliyor, kasadan bazen gelmiyor onu da çözemedim.

4.600 TL verdiğim bilgisayarın böyle olmasını beklemezdim doğrusu.

Bilgisayarınızda SCM yüklü mü? Yüklü ise, kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bir daha yükleyin.

Güç ile ilgili sorun olabilir. Yetersiz ve dalgalı gelen akım ekrandaki değişimlerin sebebi olabilir. FPS düşüşlerininde güç az geldiği için ekran kartı performansının sınırlanması sebebiyle olması muhtemel.

arkadaşlar soruna çözüm bulamadım hala önerisi olan varmı ?

kendim gtx960m i degil digerini seçtim cs goya girdim yine aynı fps sanırım bilgisayar öbürünü devreye sokmuyo çözemedim bi türlü

Dediklerimi yaptınız mı? SCM düzgün olarak çalışıyor mu? Eco modunu "GAME" olarak seçin ve deneyin.

olmuyor valla aynı eco|gaming yazıyodu her mod eco nun türevi sanırım bi değişik..

sonra sildim geri bi işe yaramadıgı için

güncel

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı