MSI GE63VR Muzlu Süt Dökülmesi Sonrası Performansı

hefese

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi dalgınlıkla oyun bilgisayarıma muzlu süt döktüm. Güç düğmesi ve etrafı komple sütle kaplandı. Laptop'ı ters çevirdim ve prizden çektim. Bataryasını çıkaramadım, çünkü bataryası çıkarılacak şekilde tasarlanmamış. Laptop bir süre ters olarak tuttuktan sonra bilgisayarı başlattım. Bilgisayarım başladı, fakat eski performansını yitirdiği her halinden belliydi. Sorum şu: Bilgisayarımı servis desteğe verdim. Servis destek süt lekelerini temizlendiğinde bilgisayarım tamamen eski performansına kavuşabilecek mi yoksa artık eski performansına kavuşması bir hayalden mi ibaret? Ayrıntıları şu şekilde:

9 bin liralık MSI Gaming Notebook adlı Bilgisayarım ve özellikleri:
  • MSI GE63VR RAIDER PRO
  • CORE i7 7700HQ 2.8GH
  • 16GB RAM
  • 256GB SSD
  • 1TB-15.6''
  • Nvidia GTX1070
  • W10

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ürününüz garanti kapsamından çıkmıştır. Süt damlalarının her değdiği parça için azıcık leke bile görseler sizden parçanın yenisi için para isticekler. Sorun tespit edilirse düzelir. Geçmiş olsun.

Not: Göndermezseniz eğer muzlu sütteki şekerden dolayı ilerde oksitlenme oluşursa diğer parçalarda zarar görebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı