MSI GE63VR RAIDER PRO nasıldır?

Chavushh

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
MSI GE63VR RAIDER PRO modelini almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka gaming laptop var mı ? Eğer sizlerde benim gibi bu laptop gayet iyi diyorsanız + ve - yönlerini belirtirseniz sevinirim. Aslında Technopat'ın bu laptopu incelemesini çok isterdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üründen yaklaşık 1500-2000TL kadar daha uyguna benzer donanıma sahip ürünler var ancak palelleri 120Hz yenileme hızına sahip değil. KDV indirimi ile alırsan bu mantıklı duruyor.

Üründen yaklaşık 1500-2000TL kadar daha uyguna benzer donanıma sahip ürünler var ancak palelleri 120Hz yenileme hızına sahip değil. KDV indirimi ile alırsan bu mantıklı duruyor.

Evet almış iken 120hz almak istiyorum. Son olarak MSI GT75VR 7RE(Titan)-077TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 32GB DDR4 512GB (2x256GB) SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 17.3" Full HD Windows 10 Gaming Notebook - incehesap.com bu modeli tercih etmeyi düşünüyorum. Bu site güvenilir mi ? ondan emin değilim.

Eğer bütçen imkan veriyorsa: ASUS GX501VI CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB RAM-512GB SSD-15.6''-GTX1080 8GB-W10
KDV indirimi ile 11000TL civarına düşüyor. Ortalama her ay da bu KDV indirimleri gerçekleşiyor. Tasarımı ve performansı gayet iyi. Hem çok ince ve hafif yapıda hem de GTX1070'e göre daha performanslı.
Bu da incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modeli biliyorum uzun süre inceledim. Ekran kartı GTX 1080 gayet iyi fakat tasarım olarak beğenmedim. Klavye düzeni içime sinmedi. Çok ince yapıda olmasıda oyunlarda sıcaklık değerleri açısından beni korkutuyor. Başlıkta yazdığım MSI modeli 2. yazdığımdan daha ince yapıda fakat ben arastırıp 2. olarak yazdığımı daha çok beğendim. Notebook istiyorum çünkü yeri geldiğinde istediğim yere taşıyabileyim ama genelde uzun süreli sabit duracak. Bu yuzden ağırlık ve boyutlar pek önemli değil. Benim için önemli olan tamamen performans.

Yazmış olduğun 2. ürün güzel ama GTX1070'li bir dizüstü için diğer donanımları yüksek olsa da pahalı gibi geliyor bana. Onun dışında site güvenilir mi dersen Recep Baltaş epeyce bir süre önce güvenilir olduğunu belirtmiş. Son durum nedir bilemiyorum.
incehesap.com güvenilir mi ?

Tabiki GTX 1080 çok daha iyi ama 1920x1080 için aralarında çok fazla bir FPS farkı olacağını düşünmüyorum. Birkaç gün daha araştıracağım. Sonuç olarak uzun süreli kullanacağım.

Aynen GTX1070 1080P için fazlasıyla yeterli yine de aşağı yukarı aynı fiyat bandında GTX1080'li model varsa tercih etmek mantıklı olur. Bu arada belki 8. nesil işlemciler piyasada olur. Hepsiburada ve Vatan bilgisayar sürekli KDV indirimleri yapıyor. Araştırman sırasında denk gelirse değerlendirebilirsin. MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-078TR Intel Core i7 7700HQ 32GB Fiyatı

MSI GE63VR RAIDER PRO modelini almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka gaming laptop var mı ? Eğer sizlerde benim gibi bu laptop gayet iyi diyorsanız + ve - yönlerini belirtirseniz sevinirim. Aslında Technopat'ın bu laptopu incelemesini çok isterdim.

Dün GE73VR 7RF RAİDER aldım. Senin düşündüğün modelin 17.3 inc versiyonu. Ben bu kadar laptop denedim böyle bir ses teknolojisi görmedim kesinlikle dahili ses sistemine aşık olursun. Cihazda ısınma sorunu yok serin çalışıyor ve Shadow Of Mordor'da 130 fps aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum cihazla ilgili sorun varsa cevaplayabilirim.

Eksen Bilgisayar: 8.500TL
Ben burdan satın aldım.

Ayrıca Asus Zephyrus'u bizzat gidip Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasında inceledim. Berbat bir klavyesi var ve ısınma sorunu var.

GTX1070 Düşünüyorsan eğer GT75VR 7RE'nin fiyatı gereksiz pahalı sadece mekanik klavyeye verme o parayı GE serisini düşün.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı