Msi ge70 2oe-267xtr yorumlarınız

Oyun oynatır. Çok çok çok fazla ısınma olmaz. Diğer konularda da sorun göreceğini sanmıyorum. Fakat teknoloji şans işi. :ajan:

Oyun oynatır, soğutması iyi soruna gelince Msı sitesinde güncelemelerin hepsi mevcut sorun yaşamazsın.

Oyun oynatır tabi ki. Ben de şu an aynı modeli kullanıyorum. Tek sorun bazen ısınma fazla oluyor. Daha da bir sorun görmedim. Oyun konusunda fps değerleri yok fakat şöyle diyeyim BF4, BioShock Infinite gibi yüksek gereksinim isteyen oyunları rahatça ultra ayarlarda oynayabiliyorum. Donanım olarak hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Hız konusuna gelirsek fazla bilmesem de 3ds Max 2014 kullanmaya çalışıyorum. Render süresi harika diyebilirim. Zaten internetten sonuçlara bak sen de göreceksin.

O fiyata alabileceğin en iyi bilgisayarlardan biridir. Gönülrahatlığıyla alabilirsin. Isınma konusunda problem olmaz. Oyunları high-ultra ayarında oynayabilirsin. Msi sitesinde güncelleme desteği mevcuttur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı