MSI GE70 2QD-818XTR vs MSI GE72 2QC-412XTR

Sizce Hangisi?

• MSI GE70 2QD-818XTR

• MSI GE72 2QC-412XTR

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
970m var bende ben de bile çok nadir de olsa fps düşüklüğü olabiliyor.O fiyata kesinlikle 950m alınmaz laptop almayın 4500 tl ye çok daha iyi fırsatınız varsa monsterin 970m li modellerine bakın illa da msi alacağım derseniz de 960m li model veya bunu

MSI GE62 Apache 2QE-072XTR Laptop

tercih edin 965m önceki seriden 870m civarı bir kart be 960m den çok daha iyi bir performans gösterir.

970m var bende ben de bile çok nadir de olsa fps düşüklüğü olabiliyor.O fiyata kesinlikle 950m alınmaz laptop almayın 4500 tl ye çok daha iyi fırsatınız varsa monsterin 970m li modellerine bakın illa da msi alacağım derseniz de 960m li model veya bunu

MSI GE62 Apache 2QE-072XTR Laptop

tercih edin 965m önceki seriden 870m civarı bir kart be 960m den çok daha iyi bir performans gösterir.

Yazdıklarınızı dikkate alarak bütçemi de biraz aşarak aşağıdaki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır bu bilgisayar beni 3-4 sene götürür mü?
Teşekkürler, iyi forumlar

MSI GE72 2QF-074XTR Apache Pro Core i7-4720HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD FreeDos (ekstra hediyeli) | sanalmarketim

970m ekran kartı şuan gtx 770 yani gtx 960 r9 380 civarı bir performans veriyor.Yani şuan alınan bir gtx 970m sizi 3-4 sene götürür ama her oyunu ultra açar mı orasını bilemem fakat 970m li laptop a 5500 tl verilmez gidip bir monster almanız çok daha iyi olur hiç değilse cebiniz de iyi miktar para kalır fakat ben msi alacağım diyorsanız ve fiyat sıkıntınız yoksa o laptop çok güzel bir seçim üstelik ge72 serisinden gs gibi ince değil ısınma sorunu gs70,ge70,gp70 gibi modellere göre daha az olur çünkü kasası daha geniş daha kalın.Birde 900m serisinde MxM slotu bulunmaktadır ve bu slot sizin ekran kartı değiştirmenize olanak tanır.İşlemciniz zaten i7 4720hq olacak,yani 3 sene sonra oyunlarda ultradan ziyade high oynarken ben ultra oynarım dersenizde 1,5 milyar civarına bildiğiniz masaüstü alır gibi ekran kartına para vererek o zamanki 1-1,2 milyar civarında ki masaüstü ekran kartı performansı alabilirsiniz yani endişeniz olmasın.Bütçeniz uygunsa sıkıntı yoksa(biraz aşarak dediniz) aldığınız laptop ssd li güzel bir laptop bende victor p703 var mesela oyunların çoğunu ultra oynuyorum alalı 1 sene oldu.Şimdiden güle güle kullanın alırsanız.Fps sonuçlarını ve masaüstü kartlarla karşılaştırmasını

Computer Games on Laptop Graphics Cards

burada bulabilirsiniz show only notebook gpu bölümünü all gpu yaparasanız masaüstü ekran kartı kartları da çıkar.Tabi 5500 tl ye mobilitenin çok bir önemi olmayacağını ve o fiyata r9 390x veya gtx 980 skylake ddr4 750 watt bir masaüstü alma olasılığını belirteyim.1080p de o masaüstü sizi 3-4 ten öte rahat 5 sene götürür ultraya yakında.Şunu da belirteyim zaten baya uzun yazdım :) biz burada 1920x1080 çözünürlükten bahsediyoruz bide 3-4 sene veya sonrasında çözünürlük düşürerek ultra oynayabilirsiniz bile 3-4 sizi götürür bir sıkıntı yaşatmaz

Son düzenleme:
Elinize sağlık. güzel yazı olmuş.

Peki Monster marka sizin önereceğiniz modeller nelerdir? (Maks. 4000-5000 arası)

Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı