MSI GE70 nasıldır?

Daha fazla  
Ben MSI GE70 Apache Pro 2QE-863XTR Intel Core i7 4720HQ 2.6GHz / 3.6GHz 8GB 1TB 17.3" almayı düşünüyorum. Amacım oyun oynamak pro bi oyuncu değilim. Ekran kartı Nvidia GeForce GTX960M modeli tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuandaki oyunları rahat medium high arası hiçbir sıkıntı olmadan oynarsın.High ultra arası belki ufak tefek sorunlar takılmalar olur ama istediğin oyunu Gta 5,Shadow Of Mordor olsun oynarsın 60 fps 80 fps arası,istersen tabi monsterın bu fiyata biraz daha yüksek bi modeli var onu tavsiye edebilirim.Tulpar T5 V1.4.1 15.6.Bu modelede bakabilirsin.

Ve neden laptop almak istiyorsun?
Bu fiyata daha iyi bir toplama bilgisayar alabilirsin.

Eğer oyun için kullanacak isen sistem toplamanı tavsiye ederim. Sisteme takviye yapma daha rahat olur. Eğer laptop alacak isen alınabilir iyi bir cihaz. Seni uzun süre götüreceğini düşünüyorum.

MSI GE60 2QD kullanıyorum yaklaşık 1 aydır. Aynı RAM işlemci harddisk kombinasyonlarına sahibim. Farklı olarak 128GB SSD ve GTX950m var. Kendi laptopumda GTA V high 45-50 fps alabiliyorum. Patlama gibi sahnelerde 40 seviyesine geriliyor. Tavsiye ederim çok keyifli bir bilgisayar. GTX960m sayesinde benden daha iyi performans alabilirsin onu da hesaba katarak hiç düşünme derim.

Monster TULPAR T5 V4.1.1 tavsiye ederim. 25mm kalınlık, 2,5 kg ağırlığında. Ve ekran kartı GTX 970M. 960M'den çok daha iyi. GTX 880M'i geçen bir kart.

MSI GE70 Apache alma sebebim sadece oyun oymak değil üniversiteye gidiyorum yurt dışı orada da kullanmak istiyorum. Yani faydalı olacağını düşünüyorum.

Şuandaki oyunları rahat medium high arası hiçbir sıkıntı olmadan oynarsın.High ultra arası belki ufak tefek sorunlar takılmalar olur ama istediğin oyunu Gta 5,Shadow Of Mordor olsun oynarsın 60 fps 80 fps arası,istersen tabi monsterın bu fiyata biraz daha yüksek bi modeli var onu tavsiye edebilirim.Tulpar T5 V1.4.1 15.6.Bu modelede bakabilirsin.

Ve neden laptop almak istiyorsun?

Bu fiyata daha iyi bir toplama bilgisayar alabilirsin.
MSI GE70 Apache alma sebebim sadece oyun oymak değil üniversiteye gidiyorum yurt dışı orada da kullanmak istiyorum. Yani faydalı olacağını düşünüyorum.

MSI GE60 2QD kullanıyorum yaklaşık 1 aydır. Aynı RAM işlemci harddisk kombinasyonlarına sahibim. Farklı olarak 128GB SSD ve GTX950m var. Kendi laptopumda GTA V high 45-50 fps alabiliyorum. Patlama gibi sahnelerde 40 seviyesine geriliyor. Tavsiye ederim çok keyifli bir bilgisayar. GTX960m sayesinde benden daha iyi performans alabilirsin onu da hesaba katarak hiç düşünme derim.

Kardeş galiba aynı laptopu kullanıyoruz, özel mesaj atmak istedim ama bulamadım mesaj atma yerini. Sorumun buradaki arkadaşa da yardımcı olacağını düşünüyorum yine de.

Sistem masaüstünde iken cpu sıcaklığı 50-55 C, oyun açık iken 80-85 C oluyor. Sende de durum böyle mi? Özellikle klavye çok sıcak oluyor, elim haşlanıyor. MSI tasarımından ötürü mü kaynaklanıyor?

Açıkçası oyunları daha çok masaüstü bilgisayarımda oynuyorum. Laptop almaktaki amacım CAD, FEM programları kullanmak okul için ancak tatil olduğundan daha kurmadım bile. Şu sıralar sanırım en zorlayıcı işlemim LoL oynamak olabilir. CPU sıcaklığı 75-80 arası oluyor doğru ama klavyede sıcaklık pek hissetmedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı