MSI GE70 Windows 7 Kurulumu

umut121

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Geçenlerde sanalmaketimden msı ge70 aldım, windows 7 kurdurmaya gittim ama bilgisayarın bios'unda problem varmış, devamlı cihaz bios ile geri dönüyormuş. Firma ile iletişime geç dedi ama ben önce sanal marketim ilemi iletişime geçeyim yoksa msı ilemi. Vede bu bios sorunu nedir tam olarak ve neden olur ?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
762
Yer
İstanbul
Ya kardeşim hiç mi forumda yazılanları okumuyorsunuz, hiç mi videolarımızı izlemiyorsunuz hiç mi okumazsınız siz. Her işinizi bakkala mı yaptırırsınız. Geri zekalı herif Windows 7 kuramamış, BIOS'a bok atıyor. Sırf bilgisayardan anlamayanlar yüzünden ürün tavsiye etmiyicem yeter ya. Lanet olsun ya...

Ulan videosunu yaptık videosunu Windows 8 kurun diye. Video. Daha ne yapalım, evine mi gelelim? BIOS'a atıyormuş :) La bi siktirsin gitsin şöyle şu mal bakkala asabımı bozmasın benim.

Bu sorun nedir? Bu sorun bilgisayardan bi bok anlamayıp bilgisayarcıyım diye geçinince olur. Son sistem PC'ye 8 yerine 7 kurmaya çalışıp yüzüne gözüne bulaştırınca olur.

Ben senin de GE70 kullanabileceğini sanmıyorum. Yol yakınken iade et. Casper'ın çok güzel oyun modelleri var bak, onlardan al bi tane. Kafan rahat eder.

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Bilgisayarda hiç bir şey yok. Bilgisayarcı Windows 7'yi kuramamış.

KS
U

umut121

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Peki, şimdi ben bu bilgisayara win8 kurmaya çalışsam hiç sorun olmamış gibi kurulucakmı ? ( orjinal olarak )

Son düzenleyen: Moderatör:

ghost5369

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hocam aynı pc var ve windows 7 kurdum. Legacy olarak boot etmeniz lazım. Uefi olarak yaparsanız biosa atar.

Yeni konular

Yukarı