MSI GE72 2QL Apache hangi SSD'leri destekler?

Specification GE72 2QL Apache burada Storage kısmında cihazınızın bir adet M.2 desteklediği yazıyor. Yani cihazın üstünde halihazırda bir M.2 yoksa bu SSD'yi alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,
MSI GE72 2ql Apache laptopum var, buna M.2 SSD almak istiyorum. Hangi tür SSD destekledigini nasıl anlarım? Anakart ms-1792.
Bu SSD'yi almak istiyorum. Uyumlu mudur acaba?
https://www.incehesap.com/en-ucuz-adata-xpg-sx8200.../...

Eğer Windows harddiskte ise SSD'ye geçmeniz gerektiğini düşünüyorum. Temiz kurulum yapabilirsiniz.

Specification GE72 2QL Apache burada Storage kısmında cihazınızın bir adet M.2 desteklediği yazıyor. Yani cihazın üstünde halihazırda bir M.2 yoksa bu SSD'yi alabilirsiniz.

Eğer Windows harddiskte ise SSD'ye geçmeniz gerektiğini düşünüyorum. Temiz kurulum yapabilirsiniz.
yani bu ssd den tam anlamıyla faydalanabılırım oylemı hocam?
Samsung MZ-N6E250BW SATA 3 V-NAND MLC 250 GB M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri bu uyumlumudur hocam
Samsung MZ-N6E250BW SATA 3 V-NAND MLC 250 GB M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri bu uyumlu mu hocam

Uyumludur. Tam performans alamamak gibi sorunlar, PCI4.0 düzeyinde bir SSD'yi PCI3.0 destekleyen bir anakarta takınca yaşanabilir. Daha fazla ürün yorumu olan bir ürün almanızı tavsiye ederim. Samsung iyidir diye düşünüyor olabilisiniz. Bu işte iyi bayağı bir marka var. Benim bilgisayarımda Toshiba RC500 250GB var. Bilgisayarım 14 saniyede masaüstünde oluyor çalıştırıldığında ki bu son model laptopların aldığı sonuç. Laptopum 2 yıllık. Şimdiden hayırlı olsun
Gaming Gecesi gibi indirimlerden 500GB bir SSD de kovalayabilrsiniz aceleniz yoksa. M.2 olmasına dikkat edin.

samsung, crucial, western digital, toshiba, sandisk, kingston, patriot
depolama tamamen size kalmış. 500civarı veya 250 civarı iki tane örnek olarak bıraktım. eğer oyun kuracaksanız en az 250 tavsiyemdir.

Geri
Yukarı