Msi ge72 6qf Nasıldır ?

tmutie98

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuda belirttiğim gibi MIS Ge72 6qf almayı düşünüyorum. İlk defa bu tip bir notebook alacağım için endişelerim var. Fiyat yüksek olduğ için makina hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. Özellikleri baya iyi gibi fakat eksi yönleri çok dikkatimi çekti. Klavye ısınması ve fanın çok gürültülü çalışmasından bahsedilmiş. Bu tip kötü yönlerini açıklıyıcak veya beni aydınlatıcak biri var ise yorumlarinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.:technopat::sentinel::matrix:

v2-79236-1_medium.jpg

Bence Kötü. Sistem Toplarsan Daha Fazla Kar Edersin Gibi... Ama Sana Kalmış Laptopların GHz leri Çok Düşük Oluyor.

Vatan bilgisayar linkindeki bilgisayari aldin mi bilmiyorum ama ben sana cazip bir oneri de bulunabilirim.
Bir tanidik icin ABD'den MSi bilgisayar getirdim. Getirdigim kisi parasini baska birine kaptirmis ve geri alamamis. Eger dusunursen bilgisayari sana satabilirim. Ozellikleri hemen hemen senin verdigin linkteki ile ayni.
MSI GE72 Apache pro
Intel Core i7-6700HQ, CPU Speed 2.6 GHz with Turbo Boost upto 3.5 Ghz.
16GB DDR4 memory
1024 GB 7200 rpm Hard Drive, 128 GB, M.2 SATA Solid-State Drive
17.3 Inch Full HD eDP Non Reflective
NVIDIA GeForce GTX 970M Graphics Video Memory 3G GDDR5
Windows 10 Home

Urun yenidir- Kesinlikle kullanilmamistir. 1 yil MSI garantisi mevcuttur.
Senin vatanda gosterdigin bilgisayardan sadece SSD si dusuk.

Vatandaki ne 6800 lira vermeyi dusundugune gore, fiyatta cok rahat anlasabiliriz. Cok daha ucuza gelecektir sana.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı