MSI, GE72 6QF Apache Pro nasıldır?

Zekaoyuncu

Kilopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm. Öncelikle ben Müzik yapımcısı, grafiker ve fotoğraçıyım. Ve bu bilgisayarı aldığım zaman bunların hepsiyle ağırlıklı olarak ilgileneceğim ama benim asıl işim Müzik yapımcılığı FL Studio gibi çok CPU isteyen bir programla Electro House müzik yapıyorum 3-4 haftadır sürekli deli gibi bilgisayar araştırıyorum. Grafiker olduğum için sürekli bilgisayarı yanımda taşımam gerekiyor bazen o yüzden masaüstü almıyorum. Bu bilgisayar kasarsa sıkıntı büyük :) o yüzden kesinlikle kasmasın istiyorum. kesinlikle olmasa bile sıkıntı yaşamak istemiyorum CPU konusunda lütfen bi yardım edin :(

Not; Donanımdan anlamam o yüzden bunları yapıyorsun ne lazım bilmiyor musun? gibi yorumlar atmayın. Teşekkür ederim.

Eğer oyunda oynıyacaksan Monster Abra serisini öneririm 6. Nesil Skylake işlemci en son işlemci proğramlarda daha iyi olur diye düşünüyorum, her zaman en güncel işlemci tercih edin derler technopat yetkilileri. Yok oyun oynamıyacam dersen Macbook öneririm iyi bir araştırırsın kendine göre bi Macbook alırsın, bende sadece mühendislik proğramları için Macbook almayı düşünüyom, iyi araştır pişman olma ben sadece fikrimi söyledim, saygılar. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı