MSI GE72 Apache Pro 6QF-017TR vs MSI GE62 Apache Pro 6QF-096XTR

murathan.34

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri,

MSI bir dizüstü bilgisayar almadan önce sizlere danışmak istiyorum.

MSI GE72 Apache Pro 6QF-017TR

MSI GE72 Apache Pro 6QF-017TR GTX 970M Notebook

MSI GE62 Apache Pro 6QF-096XTR
MSI GE62 Apache Pro 6QF-096XTR GTX 970M Notebook

İkisi arasında çok kararsız kaldım (17 inch biraz büyük gibi) ekran boyutu dışında fikirlerinizi bekliyorum.

Ayrıca sizce aşağıda listelediğim hangi firmadan almalıyım?

http://www.ebrarbilgisayar.com
Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli ve Hızlı Alışveriş
http://www.incehesap.com
Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli ve Hızlı Alışveriş
http://www.novabilgisayar.com

Hocam 17.3 daha fazla keyif almanızı sağlar en azından benim için böyle. Genelde masaüstü kullanımı olacaksa 17.3 daha iyi olur yok ben daha çok taşırım veya 15.6 benim için yeterli dersen Ge62 al.

Daha önce alışveriş yapmadım fakat bu sitelerden alışveriş yapan yüzlerce, binlerce insan var. Hiç şikayeti olanı da duymadım.

Bende daha önce yukarıdaki sitelerden hiç almadım fakat forumda baya bir araştırdıktan sonra almaya karar verdim.Bende dün Msı GE72 6QF modelini sipariş verdim.Sanalmarketim den aldım. Sorunsuz ulaşır herhalde diye düşünüyorum.

Alışverişlerimin çoğunu incehesaptan yaparım. Diğer sitelere göre fiyatlar uygun ve hiçbir sorunum olmadı şuana kadar. 17" tavsiye ederim. Yanlız fiyatına göre ekran kartı belleği çok düşük makinenin, üstelik 3-4 yıl kullanacaksın yeni oyunlar için hayal kırıklığı yaratır.

Bende daha önce yukarıdaki sitelerden hiç almadım fakat forumda baya bir araştırdıktan sonra almaya karar verdim.Bende dün Msı GE72 6QF modelini sipariş verdim.Sanalmarketim den aldım. Sorunsuz ulaşır herhalde diye düşünüyorum.
Bu temmuz gibi bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Bilgisayar elinize geçtiğinde internetten alışverişin sorunlarını, faydalarını yazarsanız çok sevinirim.

Bu temmuz gibi bende sipariş vermeyi düşünüyorum. Bilgisayar elinize geçtiğinde internetten alışverişin sorunlarını, faydalarını yazarsanız çok sevinirim.

Bilgisayarı 01.05 te aldım bugün şubeye geldiğini ancak dağıtıma yarın çıkacağını ögrendigimden dayanamayıp şubeden teslim aldım.Bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum açıkçası ve baya sağlam bir paketleme yapmışlar.Sanalmarketimi fiyat açısından piyasaya ve diğer sitelerden uygun olduğu için seçtim benim sipariş verdiğim pazar günü indirimdeydi havale ile 5,087,12 tl ye almış oldum, ertesi gün kargo durumuna bakmak için girdim birde ne göreyim indirim bitmis tekrar 5,650 civarına gelmis piyasada, mağazalarda bu fiyattan başlıyor en az. İlk başlarda tereddütlerim vardı fakat bu alışverişten sonra kalmadı.Tavsiye edebilirim rahatlıkla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı