MSI GE72 vs GS70?

Arkadaşlar ilginiz için gerçekten teşekkürler.Dün ge72 modelinin fiyatı düştüğü için ve daha çok hoşuma gittiği için gidip onu aldım.Ama dikkatimi laptopun önündeki ışıklar çekti.3 adet var.En soldaki şarjdayken yanıyor.Ortadaki hiç yanmıyor.En sağdaki 5 saniye bir yanıp sönüyor.Bunların anlamı nedir sizce.2. Sorumda şu steel series klavye programını indirdim ama klavyemi görmüyor, bunun için firmware ve bios güncellemesi mi yapmak gerekiyor? Cevaplarınızı bekliyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 179
Arkadaşlar ilginiz için gerçekten teşekkürler.Dün ge72 modelinin fiyatı düştüğü için ve daha çok hoşuma gittiği için gidip onu aldım.Ama dikkatimi laptopun önündeki ışıklar çekti.3 adet var.En soldaki şarjdayken yanıyor.Ortadaki hiç yanmıyor.En sağdaki 5 saniye bir yanıp sönüyor.Bunların anlamı nedir sizce.2. Sorumda şu steel series klavye programını indirdim ama klavyemi görmüyor, bunun için firmware ve bios güncellemesi mi yapmak gerekiyor? Cevaplarınızı bekliyorum
Cihazın tüm sürücülerini ve varsa BIOS' uda güncelleyin. LED' ler şöyle biri HDD herhangibir işlem yapıldığında sürekli sıklıkla yanar, biri ekran açıksa yanar, biri batarya şardayken hep yanar, biride wifi bağlı olduğu sürece yanar benim laptobumdakiler böyle sizinkinde daha fazla yada daha az olabilir. Zaten LED' lerin yanında simgeleri vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı