MSI GE73VR vs Dell Alienware vs ASUS GX501VI vs ASUS Zephyrus

Hangisini Almalıyım

• ASUS Zephyrus GX501

Oy: 3 37,5%
  • MSI GE73VR

Oy: 3 37,5%
  • ASUS G752VS

Oy: 1 12,5%
  • DELL ALİENWARE 17

Oy: 1 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  

Hepsinin arasında fiyat farkı oldugunu biliyorum. Yakın zamanda bir laptop almayi düsünüyorum.
Seçeneklerim bunlardır. Kalbim Asus Zephyrus'dan yana fakat klavyenin önde oluşu ve 15.6 inç oluşu beni düşündürüyor, 15.6 inçde oynamak zevk verir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Laptop almak şart mı? O kadar para verdikten sonra laptop almak saçma geliyor bana.

Peki ne için kullanacaksınız? Render vb. işler mi oyun için mi?
Oyun içinse:
Tulpar T7 V12.1 17.3" Gaming Laptop
İşlemcisi attıklarınızın işlemcisinden %40 daha performanslı. Ayrıca özelleştir bölümünden de sisteme ayrı parçalar ekleyebilirsiniz.

Böyle bir yorum yapmıştım belki işinizi görür. Klavye uzatma pedi var yani öyle bir şey. 15.6 gayet ortalama. Ben bütçeniz varsa asusu tavsiye ediyorum.

Şunuda söyliyim cihazda MaxQ dizayn var. Ekran kartıda Max-Q dizayn olduğu için undercloked Gtx 1080 vardır. Size bir 1080 performansı vermez. Gtx 1070 ile Gtx 1080 arasınsa bir performans. Full HD de max. ayarlar ile gayet akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Ekranıda gayet kaliteli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…