MSI GE73VR vs Dell Alienware vs ASUS GX501VI vs ASUS Zephyrus

Hangisini Almalıyım

• ASUS Zephyrus GX501

Oy: 3 37,5%
  • MSI GE73VR

Oy: 3 37,5%
  • ASUS G752VS

Oy: 1 12,5%
  • DELL ALİENWARE 17

Oy: 1 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  

Hepsinin arasında fiyat farkı oldugunu biliyorum. Yakın zamanda bir laptop almayi düsünüyorum.
Seçeneklerim bunlardır. Kalbim Asus Zephyrus'dan yana fakat klavyenin önde oluşu ve 15.6 inç oluşu beni düşündürüyor, 15.6 inçde oynamak zevk verir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Hepsinin arasında fiyat farkı oldugunu biliyorum. Yakın zamanda bir laptop almayi düsünüyorum.
Seçeneklerim bunlardır. Kalbim Asus Zephyrus'dan yana fakat klavyenin önde oluşu ve 15.6 inç oluşu beni düşündürüyor, 15.6 inçde oynamak zevk verir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.
Zephyrus'un altı toz tutmuyor bu arada. Alttaki hava çıkışı üstteli delikli yerden havayı alıyor. Max-Q desing olan bir model ince, sessiz ve hafif bütün bunların yanında ise Max-Q desing Gtx 1080 var. Normal bi Gtx 1080 den daha kötü ancal Gtx 1070 ten daha iyi. Ayrıca 1080p'de çok güzel iş görüyor. Isınma konusunda ise soğutma gayet başarılı ama bunu yüksek sesle yapmaması daha iyi. Hatırladığım kadarıyla yük altında 40* db ses çıkıyordu. Ethernet kablosunu çok kullanıyor musunuz? Ethernet kablosu genelde evlerde kullanılır sabit bir yerde bu çok sorun olmayacaktır genel kullanıcılar için. Nede olsa dışarı çıktığınızda ethernet kablosu takmıyorsunuzdur.
Böyle bir yorum yapmıştım belki işinizi görür. Klavye uzatma pedi var yani öyle bir şey. 15.6 gayet ortalama. Ben bütçeniz varsa asusu tavsiye ediyorum.

Şunuda söyliyim cihazda MaxQ dizayn var. Ekran kartıda Max-Q dizayn olduğu için undercloked Gtx 1080 vardır. Size bir 1080 performansı vermez. Gtx 1070 ile Gtx 1080 arasınsa bir performans. Full HD de max. ayarlar ile gayet akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Ekranıda gayet kaliteli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı