MSI GE75 Raider Gaming alınır mı?

Bayağı bir laptop araştırması yapıp Lenovo Legion 5 aldım. Ama yaptığım araştırmalara göre parasını verebiliyorsan alınacak en güzel laptop MSI GE serisidir.
Razer Blade serisine baktım önce daha sonra MSI GS Stealth daha sonra ASUS Zephyrus'lara kaydım. Bunlarda beni cezbeden ince tasarı mıydı ama ince tasarımın dez avantajı olan yüksek ısı ve fan sesi var bunlarda ve birçoğu Max-Q ekran kartı kullanıyor. Yüksek ısı derken çok ısınıyorlar anlamında demiyorum ama GE serisi tam ortada konumlanıyor. İp Ince'de değil kalın da değil. Hem performans hem taşınabilir odaklı güzel bir seri.
Niye Lenovo aldım incelikten vaz geçip serin, sessiz, yüksek pil ömürlü, kaliteli ve diğerlerinden daha ucuz olduğu için.
Bu arada GE'nin yeni çıkan serileri eski seriye göre çok daha şık ve iyi imkan varsa onları tercih etmelisin. GE76 ve GE66'dan bahsediyorum.
Hocam önerdiğiniz 2 modelde bütçemi açtığı için kendi seçtiğimi almayı düşünüyorum nasıl olur?

Hocam önerdiğiniz 2 modelde bütçemi açtığı için kendi seçtiğimi almayı düşünüyorum nasıl olur?
O zaman @Radeon RX 5500M' in önerdiği Legion 5'i almalısın. Şuanki fiyatı bence çok iyi. GE nin fiyatı daha pahalıdır ve fiyat farkı vermeye değmez çünkü Legion gerçekten kaliteli bir laptop.

Geri
Yukarı