MSI GE76 Raider 11UH-437xtr nasıldır?

KhanD

Femtopat
Daha fazla  
Bu ürün çok performanslı bir ürün.Fiyatını hak ediyor.Kronik sorun her laptop ta olduğu gibi ısınma sorunu olur.Piyasadaki rakipleri fhd iken bu ürün Qhd.tek eksiği 240 hz olmaması.Sorun değil Zaten ülkemize gelmiyor.
Güzeldir. Kronik sorunu yok. Fiyatı bi tık fazla. Ayrıca Win 10 yok.
İndirimleri takip etmek gerek.Ben piyasa fiyatının altına aldım.Diğer mağazalarda daha da pahalı. Win 10 önemli değil yüklenir.

Bu ürün çok performanslı bir ürün.Fiyatını hak ediyor.Kronik sorun her laptop ta olduğu gibi ısınma sorunu olur.Piyasadaki rakipleri fhd iken bu ürün Qhd.tek eksiği 240 hz olmaması.Sorun değil Zaten ülkemize gelmiyor.

İndirimleri takip etmek gerek.Ben piyasa fiyatının altına aldım.Diğer mağazalarda daha da pahalı. Win 10 önemli değil yüklenir.
Win 10 lisansı orijinal olmaz :) Zaman varsa Legion 7 beklenebilir.

Yurt dışından Razer Blade Pro da alınabilir. Alternatif.
Ya da böyle fantastik modeller.

Her laptopta ısınma sorunu yok, masaüstü ile karşılaştırırsak sıcaklıklar tabii ki daha fazla olacaktır ama ısınma sorunu olmayan bir laptop 75-80 derecelerde oyun oynatabilir ve bu çok yüksek bir sıcaklık değil.
Her laptopta muhakkak ısınma sorunu vardır.Özellikle yaz ayında.Kronik bir hastalıktır bu.İllaki bir bölgesinde ısı daha fazladır.Sıralamak gerekir ise Alienware,Asus,Msi......
Yurt dışından Razer Blade Pro da alınabilir. Alternatif.
Ya da böyle fantastik modeller.
Güzel cihazlar fakat uhd oyun için ekran yenileme hızı bakımından sorun olabilir.

Güzel cihazlar fakat uhd oyun için ekran yenileme hızı bakımından sorun olabilir
Razer Blade Pro 4K 120 Hz.

Geri
Yukarı