MSI GE76 Raider alınır mı?

@messinicocugu sizce nasıl bu MSI modeli. Hakkında pek bir bilgim yok. Carlaone hocam Omen ile sorun yaşadığı için başka marka laptop almak istiyor ve bütçesi fazla.

Güzeldir hocam ge serisi MSI'ın en üst seviye laptoplar oluyor zaten ama @SEMIKAANCAKIR hocamın dediği gibi çok daha ucuza Gigabyte varken alınmaz aradaki farka değmez:

Ne bileyim kafam çok karışık ne alacağım napacağım kesin değil cidden 2 haftadır sinir morel kalmadı. İyi mal iyi para devri kalmadı artık. Uğraştırmayacak sorunsuz bir pc istiyorum yahutta en kötü topluma sistem yapıcak gibide duruyorum.

Ne bileyim kafam çok karışık ne alacağım napacağım kesin değil cidden 2 haftadır sinir morel kalmadı. İyi mal iyi para devri kalmadı artık. Uğraştırmayacak sorunsuz bir pc istiyorum yahutta en kötü topluma sistem yapıcak gibide duruyorum.
Hocam ben o miktar parayla telefon + bilgisayar aldım. Siz de bence masaüstü + olarak bi macbook alabilirsiniz. 25k civarına 3070li pc üstüne 14k macbook, 39k yapar. Macbook önerme sebebim sanırım işiniz dolayısıyla taşınabilir bir cihaza ihtiyacınız var. Eğer yoksa sadece masaüstü toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı