MSI GeForce GTX 1070 Quick Silver İncelemesi

HeroFlame_FOX

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Gıda Sektöründe Yönetici
MSI Geforce GTX 1070 quick silver almayı düşünüyorum acaba inceleme şansınız olur mu ?Youtube'den yayınlasanız Recep Baltaş ve Ali Güngör yardımcı olursanız çok mutlu oluyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal bir GTX 1070'den farkı yok. Sadece soğutmasında kırmızı yerine sade metalik gri kullanılmış. Özellikleri bakımından Gaming X ile farklı bir yanı yok. Yine RGB ve Mystic light'e sahip.

Bunu ben merak edip araştırdım önceden ve Gaming X ile hiçbir fark bulamadım. Gaming X almanızı tavsiye ederim. Hatta Armor modelini alsanız bile performans açısından fark hissetmezsiniz emin olun.

Yani siz bu mesajları yazdığınızda fiyatlar nasıldı bilmiyorum ama şuan vatan pc'de quicksilver 2471 tl, gaming x versiyonu ise 2844 tl . Acaba bu fark nerden geliyor çünkü fiyat farkı çok fazla.

Yani siz bu mesajları yazdığınızda fiyatlar nasıldı bilmiyorum ama şuan vatan pc'de quicksilver 2471 tl, gaming x versiyonu ise 2844 tl . Acaba bu fark nerden geliyor çünkü fiyat farkı çok fazla.

Vatan bilgisayar üzerinde quicksilver modeli stoklarda yok. O nedenle ekran kartları zamlanmadan aylar önceki fiyatı görüyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı