MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS soğutma performansı nasıl?

Ben sırf ″MSI″ diye Ventus XS modelini öneremem. Çok video izledim bu model ile ilgili. Kasanın hava akışı çok iyi olsa dahi 80 dereceye kadar çıkabiliyor bu serinin kartları. Net bütçe söylersen daha iyi yardımcı olabilirim.

Maksimum bütçem 3000 civarı. Bu akşam İncehesap indirimlerini bekleyeceğim. Belki uygun fiyatlı GTX 1660 Super düşer.

Dediğim gibi 3000TL civarı ise Gaming gecesinde RTX 2060 bulursanız alın. Olmazsa INNO3D'nin GTX 1660 Super'ini satın alın daha iyi olacaktır Ventus'dan.

Aynı paraya Gaming modeli alınabiliyor.
Fiyat çok iyi. Bu akşam iyi indirim olursa İnceHesaptan olmazsa attığınız linkten alırım.
Dediğim gibi 3000TL civarı ise Gaming gecesinde RTX 2060 bulursanız alın. Olmazsa INNO3D'nin GTX 1660 Super'ini satın alın daha iyi olacaktır Ventus'dan.
INNO3D'nin modeli de iyi ancak onu alana kadar üstüne ekleyip daha iyi bir model almak daha mantıklı geliyor bana.

Fiyat çok iyi. Bu akşam iyi indirim olursa İnceHesaptan olmazsa attığınız linkten alırım.
Gaming X modeli sadece fabrika çıkışlı OC edilmiş hali. Gaming modeli ucuza varmış bu kartı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı