MSI GeForce RTX 2060 Aero ITX ekran kartı alınır mı?

Emre_8K

Decapat
MSI GeForce RTX 2060 Aero ITX alınır mı? Alınır ise %'lik FPS ne olur, hangi oyunda ne kader FPS verir? İşin özü alınırsa performansı nasıldır? Alınmaz ise hangi ekran kartına yönelmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI GeForce RTX 2060 Aero ITX alınır mı? Alınır ise %'lik FPS ne olur, hangi oyunda ne kader FPS verir? İşin özü alınırsa performansı nasıldır? Alınmaz ise hangi ekran kartına yönelmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Bence fiyatına göre karar ver. Youtube vs. bakarak nasıl performans verdiğine dair az çok fikir edinebilirsin.

Belirttiğiniz model tek fanlı bir model ısınma sorunu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz mininum çift fanlı modellere yöneliniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Performans olarak aynı frekanslarda çalışan diğer modellerine göre aynı olacaktır. Isınma sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. RTX 2070 olan modeline baktığımda 70-75 Derece arası çalışıyor ve 45 dB gibi bir ses miktarı oluşturuyor. Yani muadillerine göre daha sesli ve OC'siz modeller ile aynı hızda çalışmakta.

Ben bu kartı kullaniyorum. Diğer tek fanlı modellere gore çok daha serin çalışıyor. Max 72 73 derece görüyorum oyunlarda. Ses seviyeside normal seviyede ama çok sessiz olduğu söylenemez. Performans olarak çok iyi GTX 1070 ti dan biraz daha iyi fps veriyor.

Ben bu kartı kullaniyorum. Diğer tek fanlı modellere gore çok daha serin çalışıyor. Max 72 73 derece görüyorum oyunlarda. Ses seviyeside normal seviyede ama çok sessiz olduğu söylenemez. Performans olarak çok iyi GTX 1070 ti dan biraz daha iyi fps veriyor.
Güncel deneyiminiz nedir peki? Hala memnun musunuz karttan ?

Yeni konular

Geri
Yukarı