MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio 10G 21.500 verilir mi?

İsteyen fanboy desin ama ben ekran kartında kesinlikle NVIDIA alırım yazılım konusunda üstüne yok aynı Apple gibi ayrıca DLSS daha iyi bir teknoloji.
FSR teknolojisi hem Xbox hem Nvidia kartlarda da kullanılabilen bir teknoloji olduğu için daha yaygın olacak. Eğer AMD, FSR teknolojisini yeterince geliştirirse kimse DLSS teknolojisinin yüzüne bakmaz. Yaptığınız fanboyluktan başka bir şey değil siz de biliyorsunuz ki böyle konuşuyorsunuz.
Evet daha yeni FSR fakat DLSS gelişme açısındada iyi yapay zeka destekli.
Olay da burada zaten FSR'ın açık kaynak kodlu olması ve deep learning olmadan FPS ve scalingde DLSS'e yakın bir artış göstermesi.

Üstelik, Ultra Kalite modunda 2K çözünürlükte FSR, 1970x1108p işleme çözünürlüğü verebiliyorken DLSS, Max Quality'de 1707x960 çıkış vermektedir.

FSR eğer yeterince geliştirirse çok iyi bir teknoloji olacağına inanıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu ekran kartıyla beraber 5900X aldım. B450 Gaming Plus Max anakartında kullanacağım. İşlemciyi başlarda stok fan ile kullanmayı düşünüyorum, sıkıntı çıkarırsa başka bir çözüm arayacağım. Sizce sıvı soğutma almam şart mı 5900X e?

Arkadaşlar bu ekran kartıyla beraber 5900X aldım. B450 Gaming Plus Max anakartında kullanacağım. İşlemciyi başlarda stok fan ile kullanmayı düşünüyorum, sıkıntı çıkarırsa başka bir çözüm arayacağım. Sizce sıvı soğutma almam şart mı 5900X e?

Şart değil oyunlarda stock fan yeter sadece yuzde yuz yuk altinda yetmez. Ileride güzel hava sogutma almak istersen sana kalmış

Geri
Yukarı