MSI GF63 8RD vs. Acer Aspire 7 A715-72G

Armo

Kilopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum i3 5010u'lu notebookum artık işlerimi görmediği için yeni laptop almayı düşünüyorum. Düşündüğüm iki model ise şunlar :
Aralarında 1200 TL fiyat farkı var. Bilgisayarı kodlama için kullanacağım ve uzun süreli kullanmak istiyorum. Marka ve modeller hakkında düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutma ve tasarım olarak Msi birkaç gömlek daha üstte. Eğer bütçeyi çok az daha zorlama imkanı varsa GT 1650 ekran kartlı bu modeli de öneririm.

Soğutma ve tasarım olarak Msi birkaç gömlek daha üstte. Eğer bütçeyi çok az daha zorlama imkanı varsa GT 1650 ekran kartlı bu modeli de öneririm.

Cevabınız için teşekkürler. Ürünleri kendi çapımda biraz daha araştırdım. MSI'ın dediğiniz modeli alıp ısınma ve coil whine sebebiyle iade eden olmuş tek fanlı olması sebebiyle. Acer'a baktım onda da IPS yazmasına rağmen TN panel varmış sanırım. Açıkçası kararsız kaldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı