MSI GF63 Thin 11sc alınır mı?

Akgülberat

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
1638272366023.png

Merhaba arkadaşlar babam bana sormadan sürpriz yapmak isteyerek almış. 16 GB olan versiyonu bu arada. Sizce nasıl bir kronik problemi kötü tarafı var mı bildiğiniz size danışmak istedim Technopat Sosyal ailesi.

Eki Görüntüle 1229570

Merhaba arkadaşlar babam bana sormadan sürpriz yapmak isteyerek almış. 16 GB olan versiyonu bu arada. Sizce nasıl bir kronik problemi kötü tarafı var mı bildiğiniz size danışmak istedim Technopat Sosyal ailesi.

1650'li karta sahip bir cihaza göre pahalı geldi bana.

Eki Görüntüle 1229570

İlk öncelikle hayırlı olsun. Ekran kartı bu fiyata az kalmış. Bir de ısınma sorunu var. Şahsen bana hediye olarak gelse undervolt yapar ısınma sorununu çözer karşımdakini kırmadan kullanmaya devam ederim.

Eki Görüntüle 1229570

Bu paraya asla 1650 kullanılmaz.
Bu fiyatlardan RTX'li laptoplar var.

İlk öncelikle hayırlı olsun. Ekran kartı bu fiyata az kalmış. Bir de ısınma sorunu var. Şahsen bana hediye olarak gelse undervolt yapar ısınma sorununu çözer karşımdakini kırmadan kullanmaya devam ederim.
Ben onun yerine iade edip daha iyisini alırdım aynı fiyata, hediye eden kişinin parasının boşa gitmesini istemem çünkü. Bu büyük bir para hocam, 30-40 liralık bir şey olsa neyse.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı