MSI GF63 Thin alınır mı?

GF Thin serisi tamamen Max-Q ayrıca GF65'ler de de çok iyi soğutma yok.

IMG_20220529_124522_edit_276787893801804.jpg

Benim GF 65 Thin 10 80W ama? Max-Q'lar 60W, Max-P ler80 wat oluyor 1660 Ti'larda. Servisini de arayıp sordum zaten yanlış bilgi vermeyelim.

Acer Nitro kullanıyorum. Ben de önermiyorum. Güçlü donanımı çok boktan bir kasaya sıkıştırıyorlar, çantama koyup okula götürmeye bile gelmiyor. Ayrıca durduk yerde anakart arızalandı, bir yerlerde kısa devre var galiba USB girişlerinin biri çalışmıyor. Üstelik o portu şimdiye kadar 3 kere kullanmamışımdır. Bu tarz sebeplerden hiçbir laptopu önermiyorum aslında. Bir ariza olsa tün sistem çöp oluyor. Kasadw en azından sağlam parçaları kurtarıyorsun.

Hangi seri?

Yok benimki 2018 modeldi. Ama sonuç olarak Acer kasa ve anakart kalitesine önem vermiyor. 5 sene kullanır çöpe atarım diyorsan al.

2020 ve öncesi modeller kötü zaten sorunlar 2020'de düzeltildi.

Yok benimki 2018 modeldi. Ama sonuç olarak Acer kasa ve anakart kalitesine önem vermiyor. 5 sene kullanır çöpe atarım diyorsan al.

O serisi gerçekten çok kötü zaten. 2020'den sonra topladılar.

Benim GF 65 Thin 10 80W ama? Max-Q'lar 60W, Max-P ler80 wat oluyor 1660 Ti'larda. Servisini de arayıp sordum zaten yanlış bilgi vermeyelim.

80W RTX serisi için Max-Q sayılır. 130W Max-P'dir 3060'larda. 3050 ise 95W Max-P'dir. Herhangi bir AAA oyuna girip bakar mısın o işlemciye? Kullanan 4-5 kişi ile konuştığımda 90 altına düşmemesindne şikayetçilerdi ayrıca internette o PC'den çeken çok var.

O serisi gerçekten çok kötü zaten. 2020'den sonra topladılar.

80W RTX serisi için Max-Q sayılır. 130W Max-P'dir 3060'larda. 3050 ise 95W Max-P'dir. Herhangi bir AAA oyuna girip bakar mısın o işlemciye? Kullanan 4-5 kişi ile konuştığımda 90 altına düşmemesindne şikayetçilerdi ayrıca internette o PC'den çeken çok var.

Hocam 1660 Ti yazdım ama RTX ile GTX'i kıyaslamak da saçma zaten :D genel geçer konuşmayalım tam bilmeden her GF 65 Thin Max-Q değil, soğutmaya gelirsek fabrikasyon macun ile dediğin gibi ama ben MasterGel Pro sürdüm 90'ı hayatta geçmiyor stres testlerinde. İsterse undervolt yapar, çok arkadaşım var MSI laptoplarda undervolt yapan inanılmaz müsait bir laptop BIOS'da bile ayarını koymuşlar ben de yaptım maksimum 82-85 de takılıyor sıcaklıklar. Sonuç olarak GF 65'ler genel konuşulanların aksine fazlasıyla iyi laptoplar.

Geri
Yukarı