MSI GF65 alınır mı?

Bütçe
13000
RAM’leri 8 GB yapın ve iki tane olsun. SSD hakkında çok fikrim yok. Ben bunu öneririm bu fiyata en performanslısı bu. MSI Leopard’ın kasasını kullanıyor, ısınma sorunu olmaz. Sağlam kasa.

RAM'leri 8 GB yapın ve iki tane olsun. SSD hakkında çok fikrim yok. Ben bunu öneririm bu fiyata en performanslısı bu. MSI Leopard'ın kasasını kullanıyor, ısınma sorunu olmaz. Sağlam kasa.

GameGaraj'a güvenmiyorum.

Sebep nedir? Müşteri hizmetleri gayet iyi. Yaptıkları satışta en az şikayet oranına sahip yerlerden biri. Eğer buradan almak istemiyorsanız bu özelliklerin çok daha altında bir laptop alırsınız.

İleride ne olacağı belli değil hiç kimse uzun yıllar kullanmamış diğer konularıma bakarsanız birisiyle bu konu yüzünden atışma bile yaşamıştık bana ASUS, MSI, Dell, HP gibi uzun süredir laptop yapan firmalar önerin.

İleride ne olacağı belli değil hiç kimse uzun yıllar kullanmamış diğer konularıma bakarsanız birisiyle bu konu yüzünden atışma bile yaşamıştık bana ASUS, MSI, Dell, HP gibi uzun süredir laptop yapan firmalar önerin.
Yasal olarak bir firma iflas etse bile size sattığı ürünün teknik servisini sağlamak zorundadır yoksa çok büyük hukuki yaptırımları var. Bunlar da şirketi kapattık kaçıyoruz diyecek bir marka değil. Monster önermem ama GameGaraj öneririm.
İstediğiniz markalardan düzgün modeller bulursam atacağım.

Bu site hakkında hiç bilgim yok ama forumda çok fazla öneri gördüm, bir araştırabilirsin istersen fiyatları uygun.

Aynı site!

Mesela bunlara bir bakabilirsiniz.
Yasal olarak bir firma iflas etse bile size sattığı ürünün teknik servisini sağlamak zorundadır yoksa çok büyük hukuki yaptırımları var. Bunlar da şirketi kapattık kaçıyoruz diyecek bir marka değil. Monster önermem ama GameGaraj öneririm.
İstediğiniz markalardan düzgün modeller bulursam atacağım.
Game Garaj hakkında en ufak bilgim yok ama ben de Monster pek önermiyorum.

Bu site hakkında hiç bilgim yok ama forumda çok fazla öneri gördüm, bir araştırabilirsin istersen fiyatları uygun.

Aynı site!

Mesela bunlara bir bakabilirsiniz.

Game Garaj hakkında en ufak bilgim yok ama ben de Monster pek önermiyorum.
Newegg garantisizdir. Yurtdışından alındığı için. Amazon gibi değil.

Bütçeniz 500tl artarsa:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı