MSI GF65 i7 10750H GTX 1660 Ti 6 GB nasıldır?

Bütçe
13000

ykeremcann

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. 13000 TL bütçem var. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bölümümle ilgili programları kullanabileceğim ve her türlü(her türlüden kastım AAA oyunlar da oynamak istiyorum, Online rekabetçi oyunlarda örneğin; RDR2, Death Stranding, R6, Valorant)oyunu oynayabileceğim bir bilgisayar arıyordum. Bir arkadaşımın kullandığı ve tavsiye ettiği bilgisayarı inceledim lakin tam olarak aradığım modelin incelemelerini bulamadım. Şimdi sizlere sorularım şunlardır:
1-linkini ve fotoğrafını attığım bilgisayar sadece Vatan da var ve GF65 Thin 10SDR-1266TR olarak geçiyor. Forumda 10sdr-... İncelemeleri var fakat 1266TR incelemesi bulamadım. Ya 9750H var ya da 3060 incelemesi var. Acaba bu bilgisayar piyasaya yeni mi çıkmış yoksa benim mi bir yanlış anlama durumum var?
2-bu bilgisayar alınır mı? İncelediğim kadarıyla performans olarak isteklerimi karşılayacağını düşünüyorum. Soğutma gibi diğer konularda nasıldır?
3-MSI teknik servisi nasıldır? Herhangi bir problemde mağdur eder mi?
( Biraz uzun oldu ama bir kere alacağım kusura bakmayın şimdiden teşekkürler. )

FF9FAE44-162B-498F-AD09-E2662D97940D.png

Son düzenleyen: Moderatör:
13000₺ GF67 özelliklerine göre çok. Bu fiyat bandında en iyi üstteki arkadaşın attığı cihaz var ama üzerindeki işlemci genel olarak ısınıyor dolayısıyla da cihazın ısınmasına sebep olacaktır. Modelin soğutma gücünü bilmiyorum ama ısınmasını göz önüne almak lazım.

Cevaplar için teşekkür ederim ama asus veya msi almak istiyorum. Diğerleri güven vermiyor açıkçası. Hp teknik servisinin çok çok kötü olduğunu biliyorum. Gamegaraj ise monster gibi geliyor bana. Malzeme kalitesi olarak g65 hoşuma gitti aslında ama dediğiniz gibi fiyatını haketmiyorsa bu fiyata msi asus tavsiyesi alabilir miyim ? Lenovada olur.

Cevaplar için teşekkür ederim ama asus veya msi almak istiyorum. Diğerleri güven vermiyor açıkçası. Hp teknik servisinin çok çok kötü olduğunu biliyorum. Gamegaraj ise monster gibi geliyor bana. Malzeme kalitesi olarak g65 hoşuma gitti aslında ama dediğiniz gibi fiyatını haketmiyorsa bu fiyata msi asus tavsiyesi alabilir miyim ? Lenovada olur.
Gamegaraj modelleri tamamen MSI kasa kullanıyor, Slayer serisi MSI GL serisi ile aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı