MSI GF65 Thin 10 UE-045XTR alınır mı?

SefaK

Femtopat
Daha fazla  

MSI GF65 Thin 10 UE-045XTR modelini almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Aşırı ısınma problemi olduğunu duydum ve ürünün özelliklerinde %45 IPS ekran yazıyor. Bu ne demek?

Isınma sorunlu bakmayın bile. Yurtdışı Amazon'dan RTX 3070 alırsınız o paraya.
Peki %45 IPS ne demek
Hayır, çok pahalı. Aynı cihaz daha ucuza burada var. Maks. bütçeniz nedir?
Maks 15k hocam bütçem

Yurt dışından hiç alışveriş yapmadım hocam bi de yurt dışından gelen bilgisayarın klavyesi türkçe değildir diye düşünüyorum yanlış mı biliyorum
İngilizce klavye ama neredeyse hiç fark yok. Emin olun Amazon’dan yaptığınız alışveriş Türkiye’de ki Mediamarkt’dan falan daha güvenilir. Forumda bir çok kişi aldı. Tüm gümrük işleri ile onlar ilgileniyor. Zaten orada yazdığı gibi. 1350$ ürünün kendisi 300$ kadar da vergi ve ulaşım ücreti var. Daha tek kuruş para ödemiyorsunuz.

İngilizce klavye ama neredeyse hiç fark yok. Emin olun Amazon’dan yaptığınız alışveriş Türkiye’de ki Mediamarkt’dan falan daha güvenilir. Forumda bir çok kişi aldı. Tüm gümrük işleri ile onlar ilgileniyor. Zaten orada yazdığı gibi. 1350$ ürünün kendisi 300$ kadar da vergi ve ulaşım ücreti var. Daha tek kuruş para ödemiyorsunuz.
Msi'ın GL65 Leopard serisi nasıl peki

Msi'ın GL65 Leopard serisi nasıl peki
Sizin attığız ürüne nazaran daha premium bir ürün. Soğutması daha başarılı, malzeme kalitesi daha iyi. Laptopun özellikleri de oldukça güzel. Fiyatı da harika. Bugün aynı özellikte kaliteli bir MSI laptopu 16-17K’dan aşağıya Türkiye’de almanız imkansız. Hemde bütçenizin oldukça altında.

Yeni konular

Geri
Yukarı