MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR Hoparlörden gelen ses çok uzaktanmış gibi derinden geliyor

pcKopat08

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Başlıkta da yazdığım gibi kulaklık olsun hoparlör olsun, ses bazen borudan geliyormuş gibi 5 metre öteden duyuluyor. Sorunun çözümünü kulaklığı tak sök yaparak hallediyorum ancak bu aşırı can sıkıyor çünkü sıkça yaşıyorum bu durumu. Örneğin arkadaşımla Discord'dan bağlı iken oyun oynuyoruz bir anda sesi 5M öteden geliyor anlayamıyorum. Herhangi bir hata kodu vs yok ekrana gelen.

Donanım:
MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR
i5 10300H @2.50 GHz
GTX 1660 Ti
8 GB RAM 2666 MHz
Nahimic diye adlandırılan ses yongası var sanırım anladığım kadarıyla

Not: Bütün sürücüler günceldir.

Merhabalar,
Başlıkta da yazdığım gibi kulaklık olsun hoparlör olsun, ses bazen borudan geliyormuş gibi 5 metre öteden duyuluyor. Sorunun çözümünü kulaklığı tak sök yaparak hallediyorum ancak bu aşırı can sıkıyor çünkü sıkça yaşıyorum bu durumu. Örneğin arkadaşımla Discord'dan bağlı iken oyun oynuyoruz bir anda sesi 5M öteden geliyor anlayamıyorum. Herhangi bir hata kodu vs yok ekrana gelen.

Donanım:
MSI GF65 Thin 10SDR-638xtr.
i5 10300H @2.50 GHz.
GTX 1660 Ti.
8 GB RAM 2666 MHz.
Nahimic diye adlandırılan ses yongası var sanırım anladığım kadarıyla.

Not: Bütün sürücüler günceldir.

Lütfen önce Realtek driver ve uygulamayı sil sonra Nahimic driver ve uygulamayı sil. Daha sonra bu adresten önce driver sonra Utility olarak sırayla kur. Windows marketin otomatik güncelleme kapalı olsun. Çünkü en son Nahimic uygulama sıkıntılı.
Audio driverlar için 10sdr yerine 10scsxr sayfasını kullanın. MSI forumda okudum. Yöntem budur. Ses kesinlikle yüksek ve stabil.

Yeni konular

Geri
Yukarı