MSI GF65 Thin 200 TL laptop soğutucu önerisi

Hallelujah

Femtopat
Selamlar. MSI GF65 Thin kullanıyorum ve uzun süreli oynamalardan sonra bilgisayar ısınmaya başlıyor. Bazen 90 derecelere çıktığı bile oluyor. Sizden ricam bir laptop soğutucu önerisi. Bütçem 200 TL.

Artırabilirseniz bütçeyi bunu öneririm. Yani 4-6 fanlı soğutucu alacağınıza bunu almanız çok daha iyi olur. Tek fanı var ama kaliteli bir fan. 4-6 fanlı soğutucuların fan kaliteleri pek iyi olmuyor. İyi de soğutmuyorlar. Ama bu özellikle cihazın alt tarafında yeteri kadar hava deliği varsa çok iyi soğutuyor cihazı.

Artırabilirseniz bütçeyi bunu öneririm. Yani 4-6 fanlı soğutucu alacağınıza bunu almanız çok daha iyi olur. Tek fanı var ama kaliteli bir fan. 4-6 fanlı soğutucuların fan kaliteleri pek iyi olmuyor. İyi de soğutmuyorlar. Ama bu özellikle cihazın alt tarafında yeteri kadar hava deliği varsa çok iyi soğutuyor cihazı.

Bilgisayarımın altı şu şekilde sizce kaç derece bir soğuma sağlar.

Dosya Ekleri

• e9535097-4c89-4262-8eab-4934f6d89763.jpg
    e9535097-4c89-4262-8eab-4934f6d89763.jpg
    191,6 KB · Görüntüleme: 84
Ne aldın ne yaptın anlatabilir misin bende de aynı laptop var soğutucu arıyorum.
Hocam siz ne yaptınız bende de gf 65 thin var. Aldığınız varsa memnun musunuz başkasında gördüğünüz felan varsa tavsiye eder misiniz. Bende arıyorum oyunlarda gpu 87 dereceyi görüyor. Çoğu kişi 85 dereceyi geçmesin diyor ondan dolayı bende soğutucu düşünüyorum.

Geri
Yukarı