MSI GF65 Thin 9SD-005XTR alınır mı?

Aynı modelin rtx2060 olanini kullaniyorum ve oldukca memnunum. FH4 ultra grafiklerde darbogaz yasamadim. Aldigim gibi 8gb ram taktim mis gibi oldu. Sogutma sistemi mukemmel calisiyor tum sistemi stress testine sokmama ragmen islemci maks 90 ekran karti 72 dereceye cikti. 90 dereceyi gorunce gozunuz korkmasin thermal throttling olmuyor ve hiz dusmuyor. Forumda ayni islemciyi kullanan farkli bilgisayarlara goz atarsaniz herkes undervolt’a yoneliyor. Undervoltsuz su anda forumun en yuksek 9300hcinebench skoruna sahibim(2150). Uzunca bir sure ek sistem gereksinimi duymazsiniz. Simdiden hayirli olsun :) Sorulariniz olursa sorabilirsiniz.

Edit: Ek olarak ekran ips degil ips-level bir tn panel ve 120hz. Tn yazmasalar anlamak imkansiz. Grafik tasarim yapmama ragmen beni gayet memnun etti. Oyunlarda 120hz’in akiciligi cok guzel.

Son anlık bir değişimle birkaç saat önce farklı bir cihaz satın aldım. MSI’daki 2.000₺'lik indirim biraz gözümü korkuttu. Acaba arızalı bir model mi diye düşündürdü beni. Yeni aldığım cihaza yaklaşık 800₺ fark ödedim ancak i7 9750 ve 16 GB RAM oldu. Ayrıca SATA SSD sahibiyim ve ne yazık ki MSI Thin modeli SATA SSD bağlantısına izin vermiyordu. Yeni aldığım cihaz da Dell G3 15 serisi. @Silinen üye

Son anlık bir değişimle birkaç saat önce farklı bir cihaz satın aldım. MSI’daki 2.000₺'lik indirim biraz gözümü korkuttu. Acaba arızalı bir model mi diye düşündürdü beni. Yeni aldığım cihaza yaklaşık 800₺ fark ödedim ancak i7 9750 ve 16 GB RAM oldu. Ayrıca SATA SSD sahibiyim ve ne yazık ki MSI Thin modeli SATA SSD bağlantısına izin vermiyordu. Yeni aldığım cihaz da Dell G3 15 serisi. @Silinen üye

Hayırlı olsun, zamanında bende aynı model alacaktım ancak ekran tasarımı omen serisine benzediği için ve uzun süreli kullanımda menteşelerde sıkıntı olur mu diye tereddüt ettim açıkçası. Ürün ile ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Dell G3 15 Modelini kesinlikle ve kattiyen tavsiye etmiyorum hocam. Her zaman hater'ı olacak kalacağım bu modelin. Bir cihazın soğutması bu kadar mı kötü olabilir yahu? Hem soğutucu kullanıyordum hem de Bilgisayara 100 liralık termal macun sürmeme rağmen işlemci CS:GO oynarken sabit 100 derecede çalışıyordu. Stress testlerini anlatmıyorum bile. Birkaç arıza daha çıkınca İşin sonunda iade ettim cihazı.

Not: Cihaz 20 günlüktü.

Bilgisayarın işlemcisini söküp termal macunu değiştirmenize rağmen garanti dışı kalmadı mı? Ve siz hangi modeli kullanıyordunuz acaba. Genel olarak laptoplarda Dell gerçekten sevilen ve iyi bilinen bir marka olduğu için tercih ederken sıkıntı yaşamadım. Isınma sorununuz cihaza özgü bir durum da olabilir. Aynı modelden iki adet sipariş ettik arkadaşım ve ben bu yüzden eğer birinde sorun varsa karşılaştırma imkanım var. Ancak dediğiniz gibi çok yüksek derecelerde çalışıyorsa ve çözümü yoksa iade ederim ben de muhtemelen. Ürün elime geçince de haber vermeye çalışırım siz de belki içinizi rahatlatmış olursunuz tabii tüm modellerde bu sıkıntı mevcut değilse :D @Silinen üye @reddragoned

Bilgisayarın işlemcisini söküp termal macunu değiştirmenize rağmen garanti dışı kalmadı mı? Ve siz hangi modeli kullanıyordunuz acaba. Genel olarak laptoplarda Dell gerçekten sevilen ve iyi bilinen bir marka olduğu için tercih ederken sıkıntı yaşamadım. Isınma sorununuz cihaza özgü bir durum da olabilir. Aynı modelden iki adet sipariş ettik arkadaşım ve ben bu yüzden eğer birinde sorun varsa karşılaştırma imkanım var. Ancak dediğiniz gibi çok yüksek derecelerde çalışıyorsa ve çözümü yoksa iade ederim ben de muhtemelen. Ürün elime geçince de haber vermeye çalışırım siz de belki içinizi rahatlatmış olursunuz tabii tüm modellerde bu sıkıntı mevcut değilse :D @Silinen üye @reddragoned
Dell bu modelde ürün yükseltmesine izin veriyor.

Sizce msi gf65 thın(i7) mi gl65(i7) leopar mı hangisi daha iyi acaba fiyatları nelerdir
Sorduğunuz soru başlıca bir başlık konusu. Bunu başka bir başlığın altında sormak yerine yeni başlık açsanız daha çok kişi görüp, yardımcı olur. Ek olarak GF65 ve GL65 serilerinin birsürü i7 modeli var.

Geri
Yukarı