MSI GF65 Thin kasanın sol altından gelen garip ses

hayrikirsan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MSI GF65 Thin 10 sdr 638xtr modeline sahibim. 2 aydan fazla bir süredir kullanıyorum ve dün garip bir şekilde kasanın sol altından aşağıda atacağım sesin geldiğini fark ettim. Bir de elinizi sol alt kısma koyduğunuzda titrediğini görüyorsunuz.

YouTube videosundan kasanın açık halini buldum, kasanın açık halinde sağ tarafın en dibine geliyor ses gelen kısım ve sanırım bataryanın bir kısmı var orada.

Ses dosyası: ses.m4a

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33 (1).jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 55
  • WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işte dediğim gibi kasanın açık halinin olduğu fotoda en sağ alt köşede ne varsa oradan geliyor. Batarya mı diye de korkuyorum.

Bende de MSI Alpha 15 modelli bir laptop var. Tabi sizinki kadar ses çıkarmıyor da fanları 1800 RPM'de sabitlediğim zaman o sol taraf titriyor. Fan motoru var orada muhtemelen ve sizin fan motorunda problem olabilir. Bir yetkili servise gösterin isterseniz.

Bende de MSI Alpha 15 modelli bir laptop var. Tabi sizinki kadar ses çıkarmıyor da fanları 1800 RPM'de sabitmediğim zaman o sol taraf titriyor. Fan motoru var orada muhtemelen ve sizin fan motorunda problem olabilir. Bir yetkili servise gösterin isterseniz.
Evet göndereceğim, ben o dikdörtgen siyah kısmı tamamen batarya sanıyordum. Bataryadan da öyle ses gelmesi saçma, muhtemelen fan motoru vardır. Servise gidene kadar kullansam bir sorun olur mu acaba ?

Evet göndereceğim, ben o dikdörtgen siyah kısmı tamamen batarya sanıyordum. Bataryadan da öyle ses gelmesi saçma, muhtemelen fan motoru vardır. Servise gidene kadar kullansam bir sorun olur mu acaba?

Kesin bir şey söylemeyeyim ama şahsi olarak fan motoru kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Yetkili servise gönderince, yaptıkları zaman bizi de bilgilendirir misiniz? Nedenini merak ettim şimdi.

Elbette bilgilendiririm.

Merhaba ben de aynı marka model laptopu kullanmaktayım. Bugün itibari ile ben de aynı sorunu almaktayım (neredeyse 6 ay oldu kullandığım), sol fandan sizinkinin tamamen aynısı ses geliyor ve elimi koyduğumda da bir titreme hissediliyor. Herhangi bir gelişme var mı ne yaptınız bu konu hakkında? :(

Geri
Yukarı