MSI GF65 Thin kasanın sol altından gelen garip ses

hayrikirsan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MSI GF65 Thin 10 sdr 638xtr modeline sahibim. 2 aydan fazla bir süredir kullanıyorum ve dün garip bir şekilde kasanın sol altından aşağıda atacağım sesin geldiğini fark ettim. Bir de elinizi sol alt kısma koyduğunuzda titrediğini görüyorsunuz.

YouTube videosundan kasanın açık halini buldum, kasanın açık halinde sağ tarafın en dibine geliyor ses gelen kısım ve sanırım bataryanın bir kısmı var orada.

Ses dosyası: ses.m4a

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33 (1).jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 55
  • WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-21 at 12.05.33.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben de aynı marka model laptopu kullanmaktayım. Bugün itibari ile ben de aynı sorunu almaktayım (neredeyse 6 ay oldu kullandığım), sol fandan sizinkinin tamamen aynısı ses geliyor ve elimi koyduğumda da bir titreme hissediliyor. Herhangi bir gelişme var mı ne yaptınız bu konu hakkında? :(
Valla hocam servise yollamıştım bu konu akabinde, bir sıkıntı yok ama yine de değiştirdik bütün fan sistemini dediler. Yeni gelen fan sisteminde de havayla temastan kaynaklı ince bir ses geliyor ama eski ses gitti.

Valla hocam servise yollamıştım bu konu akabinde, bir sıkıntı yok ama yine de değiştirdik bütün fan sistemini dediler. Yeni gelen fan sisteminde de havayla temastan kaynaklı ince bir ses geliyor ama eski ses gitti.
Önceki sorununuzun çözülmesine sevindim. Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı