MSI GF65 Thin RAM Yükseltme

Deniz86

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam CPU-Z ile test edip paylaşabilirsiniz. Daha iyi olur. Memory ve SPD sekmelerini paylaşın.

Bu RAM'i öneririm. Kendi bilgisayarımda da kullanıyorum.

İtopya ile ilgili bir bilgim yok. Kendileri ile iletişime geçsen daha iyi olur.

Garanti konusunda ise MSI dizüstü bilgisayarlarda hasar vermeden donanım eklemesi ve bakım yapabilirsen garanti bozulmuyor diye biliyorum.

Aynı cihaza sahibim. RAM yüseltmesini kendiniz yapabilirsiniz. Garanti sorunu çıkmıyor.

Bu RAM'i öneririm. Kendi bilgisayarımda da kullanıyorum.

İtopya ile ilgili bir bilgim yok. Kendileri ile iletişime geçsen daha iyi olur.

Garanti konusunda ise MSI dizüstü bilgisayarlarda hasar vermeden donanım eklemesi ve bakım yapabilirsen garanti bozulmuyor diye biliyorum.
Linkini verdiğiniz RAM CL15 değerine sahip. Arkadaşın gönderdiği bilgisayarda takılı olan RAM CL19. Uyum sorunu çıkabilir.

Aynı cihaza sahibim. RAM yüseltmesini kendiniz yapabilirsiniz. Garanti sorunu çıkmıyor.

Linkini verdiğiniz RAM CL15 değerine sahip. Arkadaşın gönderdiği bilgisayarda takılı olan RAM CL19. Uyum sorunu çıkabilir.

Sizin önerdiğiniz ürün daha uyumlu olacaktır o zaman. Teşekkürler.

Hocam RAM tercihinde genelde hep söylerim.
Bellek türü.
Frekansı.
Kapasitesi.
CL değeri.
DDR3 bellek için voltaj değeri uyması önemlidir. Mümkünse bunlar uyumlu olsun. Farklı olursa da çalışabilir. Ama riske girmeye gerek yok.
Ürüne sahip değilim almayı düşünüyorum o nedenle dediğinizi yapamam
@Silinen üye hocam zaten cevabını verdi. Aynı cihaza sahip size güzel bir rehber olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı