MSI GF65 THIN vs Tulpar T7 V22.1

kendinemimar

Hectopat

Arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Aslında Monster hakkında şikayet çok fakat servisi iyi diyorlar. MSI tek sıkıntı ekran kartı Max Q olması 3060 Max-P olsa direk MSI alırdım. Ama çok kararsız kaldım.

@Ali Güngör @Recep Baltaş abilerim siz de yorum yaparsanız çok sevinirim. Sizce hangisi almalıyım? Bir tavsiyede bulunur musunuz lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI laptopun bu modelinde ısınma sorunu var diye biliyorum. Tulpar modeli tercih edilebilir Monster'ın sayılı alınabilecek modellerindendi yanlış hatırlamıyorsam.

Arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Aslında Monster hakkında şikayet çok fakat servisi iyi diyorlar. MSI tek sıkıntı ekran kartı Max Q olması 3060 Max-P olsa direk MSI alırdım. Ama çok kararsız kaldım.

@Ali Güngör @Recep Baltaş abilerim siz de yorum yaparsanız çok sevinirim. Sizce hangisi almalıyım? Bir tavsiyede bulunur musunuz lütfen.
Bence Monster alma. MSI daha iyi.

MSI iyidir ama Thin serisi de alınmaz. Bu karşılaşmayı Tulpar kazanır.

Bildiğim kadarıyla MSI'ın bu kasaları ısınma sorunluydu. Monster'ın V21 ve V22 kasaları duruma göre tercih edilebilir. Bu model de alınabilir duruyor.

Tulpar serisinin yenilerinde pek şikayet gelmiyor iyi sanırım.
MSI'nın 16 GB RAM olan modeli varsa bunu tercih etmenizi öneririm.

22.1 daha iyi bir model, bilinen bir sorunu yok ve kaliteli bir kasa kullanıyor, MSI'ın bu modelinde ise ısınma sorunu var ve muadillerinde daha kaliteli kasalar söz konusu.

Bunlar da diğer önerilerim.

İki modeli tavsiye etmiyorum, yurt dışından Legion 5 al daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı