Tulpar T7 V22.1 vs Tulpar T5 V21.4

Centuriof

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. 15000 TL gibi bir bütçe ile alınabilecek dizüstü bilgisayarları araştırırken bu iki ürün arasında kaldım. Tercihiniz hangisi olurdu? Alternatif önerilerinizi de söyleyebilirsiniz.

Dışarda kullanıcaksan şarj süresi çok kısa. Ben Tulpar T5 alırdım çünkü 17.3 inch biraz fazla geliyor ve T5 in özellikleri daha iyi.

Merhabalar. 15000 TL gibi bir bütçe ile alınabilecek dizüstü bilgisayarları araştırırken bu iki ürün arasında kaldım. Tercihiniz hangisi olurdu? Alternatif önerilerinizi de söyleyebilirsiniz.

Ben olsam 17.3 olanı tercih ederdim. yani v22.1

Şu an yeni nesil laptopları almayın. @WoLeRm Rehber: Yeni nesil laptoplar alınmalı mı?

İkisi de alınabilir ama ben olsam 22.1 alırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı