MSI GG Core Frozr S 120mm Alternatifi Soğutma Önerisi

Charles Vane

Kilopat
Daha fazla  
Dün incehesap.com üzerinden indirimli olarak 269 liraya satın aldım. Ama aldıktan sonra acaba bu fiyatlara daha iyi alternatif bir şeyler bulabilir miyim diye düşünmeye başladım. Amacım R5 1600 AF modelini biraz overclock yaparak Sapphire 5600 XT'yi tam anlamıyla beslemek. Önerilerinizi bekliyorum. Anakart, Kasa.

Son düzenleme:
Kasa olarak MSI MAG forge 100M gibi bir şey almak çok daha yararlı olur.

Aslında o kasayla beraber aldım soğutucuyu. Ama kasayı kardeşim için almıştım. Benim kasanın sirkülasyonu biraz kötü olduğu için alırken göz diktim ama ona diye alıp üstüne çökmek istemiyorum açıkçası 😄 Sanırım kasa içi sirkülasyon işini üst tarafa 2 tane 120mm fan takarak çözmeye çalışacağım. Birde bu kasanın ön kısmına fan takarsam sağlıklı olur mu? İçeride fan için vida yuvası var ama havayı dışarıya atması için sol kenarında ufak kesikler mevcut sadece.

Son düzenleme:
Dün incehesap.com üzerinden indirimli olarak 269 liraya satın aldım. Ama aldıktan sonra acaba bu fiyatlara daha iyi alternatif bir şeyler bulabilir miyim diye düşünmeye başladım. Amacım R5 1600 AF modelini biraz overclock yaparak Sapphire 5600 XT'yi tam anlamıyla beslemek. Önerilerinizi bekliyorum. Anakart, Kasa.
Konuyu hortlatıyorum ama memnun musunuz soğutucudan?

Geri
Yukarı