MSI GG Force GC20 Gamepad alınır mı?

hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?
sakın alma ben aldım sol analog problemi var kafasına göre takılıyor msi servisine gönderdim garantiden yenisini yolladılar gelen sıfır ürün yine aynı problem var birdaha yollucam bu kez aynı karar çıkarsa iade alcam gamepadin kalitesi çok iyi ama analog problemi çok sorun yaratıyor

Hocam merhaba ben GC20ya da GC30 alacağım kafamda bir soru PC takar takmaz tanıyor değil mi mesela MSI GC20 aldık diyelim kablolu olanı PC taktım bir şey yapmadan direk Steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyor mu direk Gamepad oyuna başlayabilir miyim? Yoksa ayarmı yapmak lazım

Hocam bir de bu Gamepad üstünde MSI logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor Xbox arayüzümü yoksa farklı bir şey mi?

GC20 Alma dostum arkadaşımla beraber aldım. Üste takılı kalıyor analog. Garantiye verdim düzeldi 1 ay sonra yine aynı problem. Donanımsal olarak bozuk kolları satıyorlar. Alıcaksan GC30 al forumlara bakarak. Yazık olur parana. Ben aldım kullanmıyorum problemden dolayı. Kolu kullanmadan yorum yazan arkadaşları da dikkate almamanı öneririm. NOT: Kartın kalitesinde problem yok aksine piyasadakilerin üzerinde ergenomiklik ve sağlamlık olarak ama bu analog problemi çözülmeyecek gibi.

GC20 Alma dostum arkadaşımla beraber aldım. Üste takılı kalıyor analog. Garantiye verdim düzeldi 1 ay sonra yine aynı problem. Donanımsal olarak bozuk kolları satıyorlar. Alıcaksan GC30 al forumlara bakarak. Yazık olur parana. Ben aldım kullanmıyorum problemden dolayı. Kolu kullanmadan yorum yazan arkadaşları da dikkate almamanı öneririm. NOT: Kartın kalitesinde problem yok aksine piyasadakilerin üzerinde ergenomiklik ve sağlamlık olarak ama bu analog problemi çözülmeyecek gibi.
yabancı forumlara baktım orda gc30 dada aynı problemi yaşayanlar var msi gamepad almamaları daha iyi olur bence garantiden her gelişinde satsammı kapalı kutu diyorum ama o kadar ergo o kadar kaliteliki satasım gelmiyor ah analoğu bozulmasa yıllarca kullanırdım

Yabancı forumlara baktım orada GC30 dada aynı problemi yaşayanlar var MSI Gamepad almamaları daha iyi olur bence garantiden her gelişinde satsammı kapalı kutu diyorum ama o kadar ergo o kadar kaliteliki satasım gelmiyor ah analoğu bozulmasa yıllarca kullanırdım

Evet bende sıkıldım artık garantiye götürmekten koydum kenara tozlu tozlu duruyor. İade etseydim keşke zamanında.

Steam'de geniş ekran açar büyük ihtimal Xbox bilemiyorum hayatımda hiç kullanmadım ama bende Xbox 360 gamepad alacaktım ama orjinalinin zor bulunduğunu öğrenince hiç uğraşmak istemedim
MSI GC20 alacağım büyük ihtimal iyi bir şeye benziyor.

Steam'de geniş ekran açar büyük ihtimal Xbox bilemiyorum hayatımda hiç kullanmadım ama bende Xbox 360 gamepad alacaktım ama orjinalinin zor bulunduğunu öğrenince hiç uğraşmak istemedim
evet iyi birşeye benziyor ama sadece benziyor analog problemi var ve kronik sorun garantiye yolluyorum yenisi geliyor yenisi 5 gün sorna yine aynı olluyor ben 8 ay önce aldım 3 kez garantiden değişim geldi şuan yolladım yine garantide değişim bekliyorum alırsın ama kullanamazsın parana yazık etme

Herkese merhabalar, PC için Gamepad arıyordum, ilk başta alttaki Xbox 360 controllerında karar kılmıştım ama sonradan analog ve trigger butonlarının hassasiyetinin iyi olmadığı ve ürünün yan sanayi olduğu gibi yorumlar yüzünden vazgeçtim. (XBOX 360)
Onun yerine aşağıdaki Gamepad'i almakta karar kıldım bunu yazdığım anda fiyati 279 TL.

MSI GG FORCE GC20

Sizce alınır mı? Dün baktığımda 267 TL idi hemen 279 TL olmuş, analog hassasiyetinde Xbox 360'ın yan sanayisinde olduğu gibi sıkıntı yaşar mıyım?
hocam merhaba ben gc20 yada gc30 alıcam kafamda bir soru pc takar takmaz tanıyor değilmi mesela msi gc20 aldık diyelim kablolu olanı pc taktım bişe yapmadan direk steam açtım oyun için hiç ayar yapmadan girsem otomatik tanıyormu direk gamepad oyuna başlayabilirmiyim ? yoksa ayarmı yapmak lazım

hocam birde bu gamepad üstünde msi logosu varya ejderha logolu ona basınca ne açılıyor xbox arayüzümü yoksa farklı bişeymi ?
Arkadaşlar siz aldınız mı ? Aldıysanız tavsiye eder misiniz ? Karşılaştığınız sorunlar nedir? (Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın)

Arkadaşlar oyun kolunu yeni aldım. Sağ ve sol arka mandalların hissiyatı bendeki kolda aynı değil. RT mandalının yayı yok gibi ya da daha gevşek. Sizde de öyle mi? Ona göre değişim isteyeceğim ya da servise göndereceğim.

Geri
Yukarı